روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی: برای کسب سه امتیاز به مصاف گل گهر می رویم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی: برای کسب سه امتیاز به مصاف گل گهر می رویم

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال درباره دیدار فردا (چهارشنبه) تیمش با گل گهر سیرجان صحبت کرد.به گزارش طرفداری، مجیدی در گفت وگو با سایت استقلال گفت:درباره بازی فردا باید بگویم که گل گهر تیم بسیار خوبی است و بازیکنان بسیار خوبی را در اختیار دارد ولی ما برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت. می دانیم که بازی بسیار دشواری در پیش داریم.وی افزود:محمدحسین مرادمند و روزبه چشمی به دلیل سرماخوردگی در این بازی غایب هستند، ضمن اینکه سبحان خاقانی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف ما را در این بازی همراهی نخواهد کرد.سرمربی استقلال در خصوص غیبتش در نشست خبری پیش از بازی هم گفت:به دلیل تاخیر در ورود به سیرجان، متأسفانه نتوانستیم در نشست حاضر شویم و از این بابت از اهالی رسانه به خصوص خبرنگاران سیرجانی عذرخواهی می کنم و ان شاءالله در نشست خبری پس از مصاف با گل گهر در خدمت این عزیزان خواهم بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی: برای کسب سه امتیاز به مصاف گل گهر می رویم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×