روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اعتراض باشگاه ها به هفت برابر شدن جرائم انضباطی؛ تبلیغات محیطی خواستیم، تلافی کردند!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اعتراض باشگاه ها به هفت برابر شدن جرائم انضباطی؛ تبلیغات محیطی خواستیم، تلافی کردند!

بعد از آن که کمیته انضباطی اعلام کرد با موافقت اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال، جرائم انضباطی هفت برابر شده، مدیران باشگاه های لیگ برتری از نامه ای که امروز از سازمان لیگ دریافت کردند، خبر دادند؛ نامه ای که اعتراض آنها را به دنبال داشته است.به گزارش طرفداری، حسن کامرانی فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال روز سی آبان با ارسال نامه ای خطاب به روسای سازمان لیگ فوتبال و فوتسال، این موضوع را به اطلاع آنها می رساند که با پیشنهاد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و موافقت هیات رییسه فدراسیون، جرائم انضباطی در فصل جدید هفت برابر شده و از این پس جریمه ها تا 250 میلیون ریال برای اشخاص حقیقی (مربیان، بازیکنان و سایر عوامل) و 500 میلیون ریال برای اشخاص حقوقی (باشگاه ها) نهایی و غیرقابل تجدید نظر است.رییس سازمان لیگ نیز نامه را امروز برای باشگاه های لیگ برتری و لیگ آزادگانی ارسال می کند، نامه ای که آنها را شوکه کرده است.مدیرعامل یک باشگاه فعال در لیگ آزادگان با ارسال این نامه برای رسانه طرفداری، گفته است:این یک مصوبه غیرکارشناسی در جهت تضییع حقوق باشگاه هاست، دست قانونگذار را برای جرایم بی حساب و کتاب باز می گذارد و باعث نابودی تیم ها می شود. مگر درآمد تیم ها هفت برابر شده که جریمه ها هفت برابر شود؟ مگر می شود هزینه ای را بدون درنظر گرفتن تمام جوانب هفت برابر کرد. قرار است با سایر مدیران باشگاه های دسته اولی و دسته دومی لیگ آزادگان هماهنگ کنیم و اعتراض خود را به اطلاع فدراسیون برسانیم. این یک ظلم آشکار به باشگاه ها است و از رسانه ها تقاضا داریم اعتراض ما را منعکس کنند تا دوستان فدراسیون نشین که چنین افزایش بی سابقه ای را مصوب کردند، متوجه اشتباه خود شوند و جلوی اجرای این قانون را بگیرند.همچنین سرپرست یک تیم لیگ برتری در گفتگو با خبرنگار طرفداری گفت:خدا از سر تقصیرات سردار آجورلو بگذارد. تقصیر آجورلو است. مدیرعامل استقلال روی تبلیغات محیطی دست گذاشت و حق باشگاه ها را خواست و حالا آقایان می خواهند تلافی کنند. یعنی چی که جریمه 50 میلیون تومانی باشگاه و 25 میلیون تومانی بازیکن و مربی، غیرقابل اعتراض و نهایی باشد؟ این یعنی آخر فصل نه تنها یک ریال از پول تبلیغات محیطی را به ما نمی دهند که هفته ای هم چند ده میلیون جریمه پای ما می زنند و بدهکار مان می کنند. تا باشگاه ها خواستند حق شان را از تبلیغات محیطی بگیرند جریمه ها هفت برابر شد. این اصلا منطقی نیست.نامه دبیرکل به سازمان لیگ فوتبال و فوتسالهمچنین گفته می شود باشگاه های فعال در عرصه فوتسال هم از این افزایش شاکی هستند. باشگاه ها می گیوند مگر درآمد ما هفت برابر شده که فدراسیون چنین افزایشی برای جرائم در نظر گرفته است؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اعتراض باشگاه ها به هفت برابر شدن جرائم انضباطی؛ تبلیغات محیطی خواستیم، تلافی کردند! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×