روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "کنعانی زادگان: هواداران صبور باشند، پرسپولیس باز هم شانس اول قهرمانی است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کنعانی زادگان: هواداران صبور باشند، پرسپولیس باز هم شانس اول قهرمانی است

محمد حسین کنعانی زادگان می گوید همه ملی پوشان اسکوچیچ را دوست دارند و کمکش می کنند.به گزارش طرفداری، مصاحبه کنعانی زادگان را می خوانید:از وضعیتی که در قطر داری راضی هستی؟خداراشکر در اینجا همه چیز خوب است و در یک جو دوستانه تمرین می کنیم. تمرینات خیلی خوب است و از همه مهم تر امکانات و زمین های تمرینی فوق العاده خوب اینجاست. ای کاش روزی شرایط و امکانات اینچنینی برای تیم های ایرانی هم فراهم شود.تا کی با الاهلی قرارداد داری؟ در این تیم می مانی؟تا پایان امسال قرارداد دارم و باید دید چه اتفاقی پیش می آید. از الان زود است بخواهم درباره ماندن یا جدایی صحبت کنم.با شجاع در تیم ملی روزهای خوبی را پشت سر می گذارید، فکر می کنی مقتدرانه ترین صعود به جام جهانی در پیش است؟امیدوارم اینطور شود. ما همه سرباز تیم ملی هستیم و زیر پرچم ایران تلاش می کنیم بهترین نتایج را کسب کنیم. چه من و چه شجاع و یا هرکسی دیگری که بازی می کند موظف است برای سربلندی ایران تلاش کند. کمتر از یک سال تا شروع جام جهانی در قطر مانده، حال و هوای جام جهانی را در این کشور احساس می کنی؟خیلی زیاد. در اینجا همه از جام جهانی صحبت می کنند و همه در تلاش هستند تا کشورشان یک اتفاق تاریخی را رقم بزند. مطمئن هستم جام جهانی قطر یکی از منظم ترین و بهترین رویدادهای ورزشی در دنیا می شود.درباره تیم ملی صحبت کنیم، فکر می کنی علت موفقیت اسکوچیچ با تیم ملی تا این لحظه چه بوده است؟اسکوچیچ مربی خوبی است، بچه ها هم او را دوست دارند و او هم ارتباط خوبی با بچه ها برقرار کرده است، فکر می کنم علت موفقیت او هم دانش فنی اش باشد و هم ارتباط خوب با بچه ها و همین طور تلاش بچه ها است. به نظرم او ثابت کرده مربی خوبی است و نتایج به دست آمده هم گواه این قضیه است. به نظر شما اسکوچیچ با تیم ملی در جام جهانی هم می تواند موفق باشد؟قطعا هرکسی که در جایگاه مربیگری تیم ملی باشد ما بازیکنان به او کمک می کنیم و امیدوارم بتوانیم ایرانیان را خوشحال کنیم. اسکوچیچ هم مربی ما است او را دوست داریم و ان شاءالله با اسکوچیچ موفق می شویم.بازی های پرسپولیس را دنبال می کنی؟بله، شدیدا. من طرفدار 6 آتیشه این تیم هستم و زمان بازی های پرسپولیس هرکجا که باشم سعی می کنم خودم را به تلویزیون برسانم و بازی را تماشا کنم. پرسپولیس زندگی همه ما است!به نظرت چرا پرسپولیس در ۵ بازی گذشته لیگ موفق نشده دروازه اش را بسته نگه دارد؟پرسپولیس تغییراتی داشته است، چند بازیکن اصلی این تیم جدا شده اند و بازیکنان تازه وارد نیاز به زمان دارند. از طرفی این تیم تغییر تاکتیک داده و طبیعی است که این حجم از تغییرات نیاز به زمان دارد. امیدوارم هواداران پرسپولیس صبور باشند تا این تیم به جایگاه اصلی اش برگردد.با جدایی تو، بازیکنانی مثل نعمتی و ابراهیمی جذب شدند آیا می توانند جای خالی تو را پر کنند؟ بله که می توانند، پرسپولیس قطار درحال حرکت است. در این سال ها ثابت کرده مسیر خودش را پیدا می کند، خیلی ها در مسیر پیاده شدند و نفرات جدیدی اضافه شدند. به این نفرات جدید فقط باید زمان داد تا خودشان را ثابت کنند.چه تیم هایی را مدعی قهرمانی در فصل لیگ جاری می دانی؟پرسپولیس همیشه مدعی اول قهرمانی بوده، امیدوارم امسال هم بتواند این عنوان را کسب کند. در کنار پرسپولیس تیم های گل گهر و سپاهان و استقلال هم نفرات خوبی دارند که می توانند برای پرسپولیس خطرساز باشند. بازهم می گویم اگر هواداران پرسپولیس اندکی صبوری کرده و از این تیم حمایت کنند، بازهم پرسپولیس شانس اول قهرمانی است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کنعانی زادگان: هواداران صبور باشند، پرسپولیس باز هم شانس اول قهرمانی است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×