روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "داوود مهابادی: به 5 دبیرکل فدراسیون فوتبال نامه نوشتم ولی هنوز طلبم را نگرفتم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

داوود مهابادی: به 5 دبیرکل فدراسیون فوتبال نامه نوشتم ولی هنوز طلبم را نگرفتم

داوود مهابادی می گوید هنوز مطالبات خود را دریافت نکرده است.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، یکی از مشکلات مربیان و بازیکنان کشورمان در فوتبال باشگاهی عدم وصول مطالبات آنها از باشگاه هاست. برخی از بازیکنان و مربیان از سال های دور از باشگاه ها طلبکارند این مساله در تیم ها بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس بیشتر رسانه ای می شود اما در سایر باشگاه ها نیز مربیان و بازیکنان برای دریافت مطالبات شان دچار مشکلات حیرت انگیزی می شوند در حالیکه مربیان و بازیکنان خارجی با فشار فیفا و AFC بعد از یکی دو سال به حق و حقوق خود می رسند.پاس همدان یکی از باشگاه های فوتبال کشور است که به داوود مهابادی بدهکار است.این مربی در این خصوص گفت:6 سال است که مبلغی از این باشگاه طلبکارم. بخشی از این طلب پولی است که برای خرید لباس از جیبم برای باشگاه هزینه کردم اما هنوز نتوانسته ام این پول را بگیرم. من برای 5 دبیرکل فدراسیون فوتبال نامه نوشتم و هر 5 دبیرکل محترم فدراسیون قول دادند که این طلب وصول شود اما مهدی محمدنبی، محمدرضا ساکت، ابراهیم شکوری، منصور قنبرزاده و حسن کامرانی فر نتوانسته اند این طلبم را وصول کنند.وی افزود:همه هم قول دادند که تا این باشگاه بدهی اش را نپردازد اجازه شرکت در مسابقات به این تیم داده نمی شود! با این حال بازهم می بینیم که باشگاه پاس همدان در مسابقات حاضر می شود. واقعا برایم جالب است بدانم که پارتی این تیم چه کسی است که با وجود بدهکاری به من بازهم در مسابقات شرکت می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " داوود مهابادی: به 5 دبیرکل فدراسیون فوتبال نامه نوشتم ولی هنوز طلبم را نگرفتم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×