روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سهراب بختیاری زاده: استقلال خوزستان کم کم به تیم تبدیل شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سهراب بختیاری زاده: استقلال خوزستان کم کم به تیم تبدیل شد

استقلال خوزستان که آغاز خوبی در لیگ دسته اول نداشت، رفته رفته شرایط بهتری پیدا کرد و حالا با کسب ۳ پیروزی متوالی به ۱۱ امتیازی شده و به رده هفتم جدول صعود کرده است.به گزارش طرفداری، سهراب بختیاری زاده سرمربی آبی پوشان خوزستان به مهر گفت:تیم را چیزی در حدود پانزده یا شانزده روز قبل از آغاز مسابقات تحویل گرفتیم و فرصتی برای تمرینات پیش فصل و بدنسازی و بازی های تدارکاتی نداشتیم و لذا به شکلی متفاوت ناچار به آماده سازی تیم شدیم.سرمربی استقلال خوزستان گفت:با اینکه مواردی که در بالا ذکر کردم هر کدام شان مشکل بزرگی بود، اما بزرگ ترین مشکل ما این بود که بازیکنان مان تصورشان این بود که گروهی هستند که باید دستمزدی بگیرند، بیایند، تمرین کنند، بروند، بازی کنند و تمام. در حالی که فلسفه فوتبال این نیست. فلسفه فوتبال کار تیمی کردن است و بازیکنان باید متوجه این موضوع می شدند. من و همکارانم همان قدری که برای آماده سازی تیم انرژی گذاشتیم، به همان میزان و یا شاید هم بیشتر برای تبدیل کردن این گروه از بازیکنان به یک تیم فوتبال وقت گذاشتیم.بختیاری زاده افزود:به همین دلایل در سه چهار هفته اول نتایج قابل توجهی نگرفتیم اما هرچه از زمان لیگ گذشت شرایط مان بهتر شد و امروز خوشبختانه توانسته ایم ۳ پیروزی متوالی به دست آوریم.بختیاری زاده در خصوص شکست دادن ماشین سازی در تبریز گفت:اصلاً به جایگاه این تیم نگاه نکنید و کیفیت آن را با جایگاهش قضاوت نکنید. ماشین سازی تیم منسجمی است. در شرایط عادی وقتی شما به یک تیم آن هم در خانه اش طی ۲۰ دقیقه ۲ گل می زنید، آن تیم از هم می پاشد. اما ماشین سازی نه تنها بعد از دریافت ۲ گل از هم نپاشید، بلکه آنها با انگیزه تر از ابتدای بازی، دونده تر و جنگنده تر به ادامه بازی پرداختند و کار را برای ما دشوار کردند.سرمربی استقلال خوزستان که در هفته هشتم این مسابقات تیمش با تیم صدرنشین ملوان دیدار دارد، در خصوص این بازی گفت:ملوان در بهترین فرم چند سال اخیر خودش قرار دارد و صدرنشینی این تیم بی دلیل نیست. ما نباید در باد پیروزی های سه هفته اخیر خود بخوابیم و تصورمان این باشد که از پیش برنده هستیم. به عنوان مسئول کادر فنی تمام تلاشم را برای تفهیم این موضوع به بازیکنان انجام می دهم. اگر بتوانیم ملوان را هم این هفته شکست دهیم، شخصیت خوبی به تزریق می شود و آنگاه می توانیم به جدی تر به اهدافی که داریم فکر کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سهراب بختیاری زاده: استقلال خوزستان کم کم به تیم تبدیل شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×