روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "صادق ورمزیار: تغییرات زیاد به استقلال لطمه می زند/ قلعه‌نویی به دنبال بردن است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صادق ورمزیار: تغییرات زیاد به استقلال لطمه می زند/ قلعه‌نویی به دنبال بردن است

صادق ورمزیار مدافع سابق استقلال درباره تقابل امروز آبی پوشان مقابل تیم قلعه نویی صحبت کرد.به گزارش طرفداری، صادق ورمزیار در خصوص تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال برابر نساجی مازندران و دیدار روز چهارشنبه هفته جاری آبی پوشان برابر گل گهر سیرجان به مهر گفت:در بازی با نساجی، استقلال را خوب ندیدیم، تغییرات در ترکیب در این تیم زیاد شده و اگر همین روند ادامه پیدا کند، می تواند به ضرر استقلال تمام شود.ورمزیار ادامه داد:مجیدی پس از گذشت پنج هفته باید به ترکیب ثابت خود دست پیدا کند تا بتواند با هماهنگی که بین نفرات به وجود می آورد، بازی های خوبی ارائه داده و به پیروزی های پی درپی دست پیدا کند.مدافع پیشین تیم استقلال افزود:آوردن یامگا به عقب باعث شد تا کناره های زمین قدرت لازم را نداشته باشد. سلمانی هم نتوانست نفوذ زیادی به دروازه نساجی داشته باشد البته با آمدن غفوری، شرایط بهتر شد و استقلال بازی بهتری از خود به نمایش گذاشت. در خط دفاع هم هنوز مشکلاتی وجود دارد؛ چندبار مهاجمان نساجی با گلر جوان استقلال تک به تک شدند و این نشان می دهد که خط دفاع ما هنوز نتوانسته به هماهنگی ایده آلی دست پیدا کند.ورمزیار با انتقاد از نبود یک هافبک خلاق و بازیساز در میانه میدان گفت:هافبکی را نداریم که بتواند گره کور بازی را باز، حفظ توپ و مهاجمان را تغذیه کند و هافبک های چپ و راست راه بیندازد. آبی ها نیاز مبرم به یک هافبک دارند که بتواند گره گشای بازی باشد.ورمزیار در مورد مهاجم خارجی آبی پوشان گفت:ژستد را زود وارد بازی کردیم. او نباید از ابتدا در زمین حضور داشته باشد چرا که هنوز با بازیکنان هماهنگ نشده و لازم بود کم کم به جمع آنان اضافه شود. از ژستد باید در دقایق ابتدایی نیمه دوم استفاده می شد. استقلال و پرسپولیس یک شرایط ویژه دارند و اگر بازیکنی نتواند در این تیم ها به شرایط ایده آل برسد، کارش تا پایان فصل سخت خواهد شد و نمی تواند یک مُهره قابل اعتماد شود.مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال درباره دیدار هفته ششم استقلال برابر گل گهر سیرجان گفت:دو تیم به دنبال کسب سه امتیاز هستند؛ اگرچه تیم قلعه نویی در یکی دو بازی اخیر به برد دست پیدا نکرده، اما به دنبال آن است که بتواند در سیرجان، استقلال را شکست دهد. گل گهر خط حمله خوبی دارد و مدافعان استقلال باید هوشیار باشند که مانند بازی با نساجی اجازه ندهند این مهاجمان با دروازه بان تک به تک شوند. مجیدی باید همه بازیکنان گلگهر را آنالیز کرده و نقاط ضعف و قوتشان را به بازیکنان گوشزد کند.ورمزیار افزود:حضور تماشاگران در دیدار استقلال و نساجی، نقطه مثبت این بازی بود. پس از ۲۲ ماه شاهد شور و هیجان در ورزشگاه بودیم و این می تواند برای فوتبال ما ارزشمند باشد. از علاقه مندان به فوتبال که به ورزشگاه می آیند، می خواهم که با رعایت پروتکل های بهداشتی، شرایط را برای حضور مهیا کنند؛ در غیر این صورت احتمال اینکه باز هم بازی ها بدون تماشاگر برگزار شود، زیاد خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صادق ورمزیار: تغییرات زیاد به استقلال لطمه می زند/ قلعه‌نویی به دنبال بردن است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×