روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "میلاد میداوودی: اشتباهات، برنده استقلال و گل‌گهر را مشخص می‌کند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

میلاد میداوودی: اشتباهات، برنده استقلال و گل‌گهر را مشخص می‌کند

پیشکسوت استقلال بیان کرد جدال آبی پوشان و گل گهر سیرجان از دیدارهای حساس و زیبای لیگ برتر است، در این دیدار هر تیمی که کمتر اشتباه کند، برنده خواهد بود.به گزارش طرفداری و به نقل از ایرنا، میلاد میداوودی درباره استقلال گفت:استقلال در هفته های اخیر نمایش خوبی را مقابل حریفان به اجرا گذاشته است و با تفاضل کمتر در جایگاه دوم قرار دارد، این تیم ۱۱ امتیاز دارد که از لحاظ آماری خوب است.او افزود:آبی پوشان در دیدار با نساجی مازندران می توانستند برنده از زمین خارج شوند، اما قدر فرصت ها را نداستند، تا دو امتیاز مهم را از دست بدهند.میداودی خاطرنشان کرد:هواداران و پیشکسوتان استقلال اگر دوست دارند تیمشان به موفقیت برسد باید حمایت کنند، استقلال اگر حمایت شود در پایان فصل به مقامی شایسته خواهد رسید.میداودی همچنین گفت:در کنار سهراب بختیاری زاده که یکی از بزرگان فوتبال ایران است در استقلال خوزستان حضور دارم، تیم خوبی داریم و به طور حتم یک از شانس های صعود به لیگ برتر هستیم.وی تاکید کرد:سطح مسابقات لیگ یک فشرده است، همه تیم ها با انگیزه هستند و اختلاف زیادی ندارند و هر تیمی موفق می شود که نوسان کمتری داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " میلاد میداوودی: اشتباهات، برنده استقلال و گل‌گهر را مشخص می‌کند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×