روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بیژن طاهری: جاسوس استقلال؟ آن نامردِ بی‌ معرفت را پیدا می‌ کنیم!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بیژن طاهری: جاسوس استقلال؟ آن نامردِ بی‌ معرفت را پیدا می‌ کنیم!

بیژن طاهری درباره لو رفتن زودهنگان ترکیب استقلال حرف زد و اعلام کرد به زودی جاسوس این تیم را پیدا می کند.به گزارش طرفداری، مصاحبه بیژن طاهری را می خوانید:در ارتباط با بیرون رفتن اخبار درون تیم استقلال متوجه علت و چرایی این موضوع شده اید؟این موضوع بحثی است که سال های سال است در حال اتفاق افتادن است و کسی منشاء و علت آن را پیدا نکرده است. یا اگر پیدا کرده جرأتش را نداشته که آن را انتشار بدهد. این رفتار اقدامی سخیف و زشت است. اینکه فرد اخبار درون خانه اش را به بیرون ببرد با هیچ کلمه ای بیان شدنی نیست. فرقی ندارد که شما خبر خانواده خودتان را به اطلاع دیگران برسانید و یا تیم تان را. به هر حال اینجا ما هم یک خانواده هستیم.اینکار را چطور می توان توصیف کرد؟این یک رفتار کاملاً غیرحرفه ای است و متاسفانه نسل به نسل هم منتقل شده و مربوط به امروز و دیروز نیست. آدم از جایی که نان می خورد به اهل آن خنجر نمی زند، حرفش را بیرون نمی برد.کادر فنی در این باره چه تلاشی کرده است که جلوی این موضوع را بگیرد؟بارها و بارها در این باره به بازیکنان تاکید شده اما گویا آنهایی که این کار را می کنند گوششان به این حرف ها بدهکار نیست.خبر دارید که برخی از پیشکسوتان استقلال از حراست وزارت ورزش و یا پلیس فتا برای مشخص شدن ارتباط سایت ها و یا صفحات مجازی شرط بندی با لو رفتن ترکیب تیم استقلال کمک خواستند؟امیدوارم این اتفاق بیفتد. به هرحال پلیس فتا و آنهایی که در کشور ما هستند و امنیت را برقرار می کنند قطعاً می توانند در این زمینه به کمک استقلال بیایند. این رفتار عین بی معرفتی و نامردی است. امیدوارم هر چه زودتر این جاسوسی یا جاسوس ها رسوا شوند. ای کاش بفهمند که با این رفتارشان چه لطمه ای به هم تیمی هایشان می زنند. چقدر آدم، با چقدر هزینه در حال تلاش هستند تا برای خودشان موفقیتی کسب کنند تا دل هواداران میلیونی استقلال شاد شود آن وقت اینچنین، مسائل خصوصی درون تیم را به بیرون درز می دهند. این افراد سزاوار سخت ترین مجازات هستند و من مطمئن هستم بالاخره کسی که این بی معرفتی و نامردی را می کند شناسایی می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بیژن طاهری: جاسوس استقلال؟ آن نامردِ بی‌ معرفت را پیدا می‌ کنیم! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×