روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "در انتظار یک وحید امیری آماده و سرحال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

در انتظار یک وحید امیری آماده و سرحال

وحید امیری با شرایطی کاملا متفاوت نسبت به بازی قبل در ترکیب پرسپولیس بازی خواهد کرد.به گزارش طرفداری، وحید امیری که در دیدار هفته گذشته مقابل مس رفسنجان با توجه به خستگی حضور در دیدارهای تیم ملی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس حاضر نشد و در نیمه دوم راهی میدان شد، این بار و برابر نفت آبادان یکی از 11 بازیکن اصلی سرخپوشان خواهد بود.استراحت مناسبی که امیری داشته و بازگشتش به خط میانی بی شک باعث می شود در بازی امروز شاهد وحید امیری متفاوتی در زمین باشیم چرا که شنیده می شود قرار است سعید آقایی به عنوان مدافع چپ به میدان برود و امیری در پست وینگر ایفای نقش کند.حالا باید منتظر بود و دید در بازی امروز وحید امیری چه نمایشی را از خود ارائه خواهد داد. به ویژه در تقابل با علیرضا منصوریان که هدایت او را در نفت برعهده داشت و تلاش ویژه ای برای انتقال امیری به استقلال داشت اما درنهایت امیری راهی پرسپولیس شد تا طی این چند سال یکی از تاثیگذارترین عوامل پرسپولیس در قهرمانی های پیاپی باشد.بیشتر بخوانید:وحید امیری جای یک مدافع را در ترکیب پرسپولیس می گیرد؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " در انتظار یک وحید امیری آماده و سرحال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×