روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سه بازیکن استقلال و اولین تجربه حضور در ترکیب اصلی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سه بازیکن استقلال و اولین تجربه حضور در ترکیب اصلی

متین کریم زاده، سعید مهری و عارف آقاسی امروز برای اولین بار در ترکیب اصلی استقلال در لیگ برتر به میدان می روند.به گزارش طرفداری، نمایش ضعیف استقلال در بازی با نساجی باعث شده فرهاد مجیدی دست به تغییراتی در ترکیب تیمش بزند و البته یک تغییر اجباری هم در این تیم ایجاد شده است.در این بین متین کریم زاده، سعید مهری و عارف آقاسی 3 بازیکنی هستند که امروز برای اولین بار حضور در ترکیب اصلی استقلال در لیگ برتر را تجربه می کنند هرچند که از میان آنها آقاسی به دلیل سرماخوردگی مرادند در ترکیب اصلی بازی می کند.همچنین متین کریم زاده تنها بازیکن در ترکیب ثابت استقلال است که تا قبل از این حتی یک دقیقه هم فرصت بازی در این فصل را پیدا نکرده بود.بیشتر بخوانید:ترکیب استقلال برابر گل گهر

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سه بازیکن استقلال و اولین تجربه حضور در ترکیب اصلی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×