روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "لج و لجبازی سازمان لیگ و آجورلو" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لج و لجبازی سازمان لیگ و آجورلو

تیم های استقلال و گل گهر از ساعت 16 به مصاف هم می روند.به گزارش طرفداری، استقلال در حالی در این بازی نمی تواند از خارجی های خود استفاده کند که هفته های گذشته هم با این شرایط و بدون ضمانت نامه بانکی برای خارجی ها، یامگا و ژستد را بازی داد و حالا چه اتفاقی افتاده که سازمان لیگ مانع بازی آن ها شده است؟فریبرز محمودزاده می گوید سازمان لیگ از قبل به استقلال اعلام کرده بود اگر برای خارجی هایش تضامین لازم را ندهد، حق استفاده از آنها را ندارد و استقلال این موضوع را جدی نگرفته اما هواداران استقلال معتقدند فرهاد مجیدی چوب سیاست مصطفی آجورلو را می خورد و چون آجورلو سر تبلیغات محیطی، پا روی شریان اقتصادی سازمان لیگ گذاشته، آنها هم از در تلافی وارد شده اند.استقلالی ها مدعی هستند هفته گذشته که استقلال بازی مقابل نساجی را با هوادارانش برگزار کرد، بدون ضمانت نامه بانکی حق تبلیغات محیطی را هم در اختیار گرفت و همین قضیه سازمان لیگ را بسیار عصبانی کرد و از آن جا که سازمان لیگی ها اصلا دوست ندارند اصلی ترین منبع درآمد خود را در اختیار باشگاه ها قرار بدهند و فقط درصدی از باشگاه ها دریافت کنند، با آجورلو مدیرعامل استقلال که این قضیه را استارت زد وارد لج و لجبازی شده اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لج و لجبازی سازمان لیگ و آجورلو از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×