روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "دو تعویض تهاجمی مجیدی برای کسب 3 امتیاز" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دو تعویض تهاجمی مجیدی برای کسب 3 امتیاز

فرهاد مجیدی با شروع نیمه دوم ترجیح داد ارسلان مطهری و رضا آذری را وارد زمین کند.به گزارش طرفداری، استقلال در نیمه اول بازی با گل گهر در موقعیت سازی روی دروازه حریف ناکام بود هرچند که حریف آبی ها هم دقیقا همین شرایط را داشت.با این حال در شروع نیمه دوم مجیدی تصمیم گرفت سعید مهری که یک بازیکن تدافعی است را از زمین بازی تعویض کند تا رضا آذری که خصوصیت تهاجمی بیشتری دارد وارد زمین شود.همچنین ارسلان مطهری هم جانشین امین قاسمی نژادی شد که در نیمه اول اصلا عملکرد خوبی نداشت. البته در این نیمه جعفر سلمانی هم به جای متین کریم زاده وارد زمین شد اما سایت باشگاه آن را اعلام نکرد.این 2 تعویض نشان می دهد فرهاد مجیدی از پیروزی 2 بر صفر سپاهان برابر فجر مطلع شده است و قصد دارد با پیروزی در این بازی صدر جدول را از حریف خود پس بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دو تعویض تهاجمی مجیدی برای کسب 3 امتیاز از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×