روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شاهرخ بیانی: ادعای حرفه ای بودن داریم اما 4 زمین مناسب نداریم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شاهرخ بیانی: ادعای حرفه ای بودن داریم اما 4 زمین مناسب نداریم

مربی نساجی مازندران گفت: ادعای حرفه ای بودن داریم اما 4 زمین مناسب و خوب نداریم.به گزارش طرفداری، شاهرخ بیانی پس از تساوی 2 بر 2 نساجی مقابل پیکان اظهار داشت:اصلا بازی قشنگی در این زمین نبود. ما در این زمین مشکل داریم. تیم ما روی زمین فوتبال بازی می کند. ما در آزادی مقابل استقلال و پرسپولیس دیدید چقدر خوب بازی کردیم. متاسفم برای این شرایط ساکت الهامی چیزی که اول خواسته بود، یک زمین خوب بود. ما در هفته ششم هستیم و هنوز زمین خوب نداریم.وی ادامه داد:تماشاگران هم نتیجه خوب از تیم می خواهند. این زمین برای تیم هایی خوب است که دهه 50، 60 فوتبال بازی می کردند. بازیکنان از هرجا می گرفتند بلند می زنند و واقعا زشت است. ادعای حرفه ای بودن می کنیم، 4 تا زمین مناسب و خوب نداریم. مربی نساجی عنوان کرد:ما فقط یک زمین آزادی را داریم که آن هم برای 50 سال پیش است. با این زمین که نمی شود دو پاس هم به یکدیگر داد ما چه انتظاری می توانیم از بچه هایمان داشته باشیم؟ هر 4 گلی هم به ثمر رسید، شانسی بود. این فوتبال شانسی است و زیبایی ندارد. ساکت الهامی هم اعلام کرد که اگر همین زمین باشد، دیگر نیستم. بیانی ادامه داد:این زمین برای مربیانی خوب است که بزن زیرش بازی می کنند و به قول علی پروین این فوتبال علی اصغری است. باید حق را به ما بدهید. زمین اگر خوب باشد، فوتبال خوب می بینید و امکان ندارد در این زمین نتیجه بگیریم. ضعیف ترین تیم هم اینجا بیاید، ما نتیجه نمی گیریم. ساکت الهامی کارش را بلد است و مثل برخی مربیان نیست. او چطور می خواهد در این زمین نتیجه بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شاهرخ بیانی: ادعای حرفه ای بودن داریم اما 4 زمین مناسب نداریم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×