روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "معین عباسیان: داوران در حق هوادار کم لطفی می کنند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

معین عباسیان: داوران در حق هوادار کم لطفی می کنند

معین عباسیان هافبک تیم فوتبال هوادار گفت این تیم باید به خودباوری برسد تا نهایت استفاده را از موقعیت های خود ببرد.به گزارش طرفداری، معین عباسیان هافبک تیم فوتبال هوادار پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت:بازی خیلی خوبی بود و می توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم، اما متأسفانه در ضربات آخر کمی بدشانس بودیم. یک مقدار باید به خودباوری برسیم تا نهایت استفاده را از موقعیت ها ببریم.وی درباره اینکه تیم هوادار خوب بازی می کند، اما در گرفتن نتیجه بدشانس است، گفت:اگر از اولین بازی ما مقابل استقلال و سایر بازی ها را نگاه کنید، عالی بازی می کنیم، اما نتیجه مطلوب را به دست نمی آوریم.هافبک تیم فوتبال هوادار در واکنش به این مسئله که تیمش با هدایت رضا عنایتی چه رتبه ای کسب خواهد کرد، تأکید کرد:مطمئناً با شرایطی که ما داریم، هفته به هفته بهتر خواهیم شد. خوشبختانه هر هفته نسبت به هفته قبل بهتر بازی می کنیم و مطمئناً روند خوبی خواهیم داشت و در بالای جدول قرار می گیریم.عباسیان درباره مسائل داوری و اعتراض های عنایتی به این موضوع که گفته است با تیم او مانند تیم های لیگ دسته اولی برخورد می شود، اظهار داشت:به نظرم آقای عنایتی حق دارد. در بازی قبلی هم فوتبال برتر نشان داد داور سه خطای الکی از تیم ما گرفت، اما در یک صحنه وحید حیدریه (بازیکن فولاد) توپ را با دست درآورد و آن توپ گل شد. داوران یک مقدار در حق تیم ما کم لطفی می کنند و امیدوارم این روند قطع شود. به فکر تیم ما هم باشند، چون شرایط مان سخت است. ما هم چیزی نمی خواهیم جز عدالت که اگر انجام بدهند، ممنون آنها هستیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " معین عباسیان: داوران در حق هوادار کم لطفی می کنند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×