روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش فدراسیون فوتبال به تصمیم سازمان لیگ برای بازی نکردن 2 خارجی استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش فدراسیون فوتبال به تصمیم سازمان لیگ برای بازی نکردن 2 خارجی استقلال

سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص موضع سازمان لیگ در مورد عدم بازی 2 بازیکن استقلال در دیدار با گل گهر توضیحاتی را ارائه کرد.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، حسین شریفی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص اتفاقی که پیرامون عدم بازی دادن به 2 بازیکن خارجی استقلال رخ داده اظهار داشت:فدراسیون فوتبال برای مراقبت از اینکه پرونده روی پرونده نیاید این قانون را گذاشته، این قانون منوط به امروز هم نیست و به همه باشگاه ها ابلاغ شده اگر می خواهید بازیکن خارجی بگیرید باید ضمانتنامه ارائه کنید.وی افزود:سازمان لیگ تا امروز نهایت همکاری را کرده و به طور مثال برای 2 بازی فرصت را ارائه کرده که ضمانتنامه ها ارائه شود. همان مرجعی که اجازه داده باشگاه ها در بازی های قبلی بازی کنند همان مرجع هم مجوز را لغو کرده است. مدیران باشگاه ها هوادارانشان را مقابل فدراسیون و سازمان لیگ قرار ندهند.دیدار تیم های گل گهر و استقلال با تساوی بدون گل به پایان رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش فدراسیون فوتبال به تصمیم سازمان لیگ برای بازی نکردن 2 خارجی استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×