روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نوید مظفری: هیچ هندی درون محوطه جریمه گل گهر اتفاق نیفتاد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نوید مظفری: هیچ هندی درون محوطه جریمه گل گهر اتفاق نیفتاد

یک کارشناس داوری فوتبال می گوید داور مسابقه بازی استقلال و گل گهر کار سختی برای قضاوت نداشت.به گزارش طرفداری و به نقل از ایسنا، در جریان هفته ششم رقابت های لیگ برتر، دو تیم استقلال و گل گهر سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید. با این نتیجه استقلال با ۱۲ امتیاز در جایگاه سوم جدول جای گرفت و گل گهر با ۱۰ امتیاز در رده پنجم ایستاد.نوید مظفری، کارشناس داوری فوتبال در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد داور بازی استقلال و گل گهر سیرجان در هفته ششم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد:نیمه اول مسابقه گل گهر و استقلال تنها یک صحنه مهم داشت. در صحنه ای که در دقیقه ۱۶ بازی و بعد از ضربه کرنر برای استقلال رخ داد و بازیکنان استقلال روی این صحنه به خطای هند بازیکن گل گهر درون محوطه جریمه این تیم اعتراض داشتند، به نظر من هیچ خطای هندی اتفاق نیافتاده بود و ادامه بازی تصمیم صحیحی بود.او ادامه داد:در کل این مسابقه صحنه و اتفاق خاصی نداشت و تیم داوری در یک بازی آسان کار سختی برای قضاوت نداشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نوید مظفری: هیچ هندی درون محوطه جریمه گل گهر اتفاق نیفتاد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×