روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نوار پیروزی های فرهاد مجیدی برابر قلعه نویی پاره شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نوار پیروزی های فرهاد مجیدی برابر قلعه نویی پاره شد

فرهاد مجیدی نتوانست برای پنجمین بازی متوالی برابر تیم های امیرقلعه نویی به برتری برسد. به گزارش طرفداری، فرهاد مجیدی تا قبل از این بازی در 4 بازی برابر تیم های امیر قلعه نویی روی نیمکت استقلال نشسته بود که در هر 4 بازی هم پیروز شده بود اما تساوی امروز این تیم برابر گل گهر آمار صد در صد پیروزی سرمربی آبی ها را خراب کرد. این اتفاق در شرایطی رخ داد که استقلال برای سومین هفته پیاپی در کسب پیروزی ناکام بود تا حالا شاگردان مجیدی از صدر جدول دور و دورتر شوند.به نظر می رسد استقلال برای اینکه مثل سال های گذشته از رقبای خود عقب نیفتد باید در هفته بعد نتایج 3 هفته اخیر را جبران کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نوار پیروزی های فرهاد مجیدی برابر قلعه نویی پاره شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×