روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "گل گهر - استقلال/ ما قبل نقد و تحلیل!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گل گهر - استقلال/ ما قبل نقد و تحلیل!

تیم های استقلال و گل گهر به نتیجه 0-0 رضایت دادند.به گزارش طرفداری، تیم استقلال پیش از بازی قرار بود با ترکیبی که هر دو بازیکن خارجی آن ها یعنی رودی ژستد و کوین یامگا در آن حضور داشتند به میدان برود اما چند دقیقه قبل از آغاز دیدار، با دستور ناظر بازی، استقلال نمی توانست از بازیکنان خارجی خود استفاده کند چرا که آن ها برای این دو بازیکن تضمین بانکی گرو نگذاشته بودند. البته این قضیه بیشتر به لج و لجبازی مدیرعامل استقلال و سازمان لیگ شبیه بود تا اجرای صحیح قانون.... به همین دلیل ترکیب استقلال در ابتدای بازی دستخوش تغییراتی شد. فرهاد مجیدی، محمدرضا آزادی و امین قاسمی نژاد را به جای یامگا و ژستد بازی داد. از تمامی این اتفاقات که بگذریم، به 90 دقیقه بازی می رسیم که هیچ نشانی از جذابیت و آن هیاهوهای قبل از بازی نداشت. با توجه به حضور یک مربی ایتالیایی روی نیمکت استقلال و سابقه کادرفنی گل گهر انتظار ما از این دیدار بیش از این ها بود..در مجموع 90 دقیقه بازی ما حتی به تعداد انگشتان دست هم شاهد تکمیل شدن فرایند بازیسازی، از سوی دو تیم نبودیم. خود تیم استقلال هم که در بازی های قبلی در فرایند بازیسازی مشکل داشت، در این دیدار به طرز فاجعه باری نمی توانست از کانال های میانی حملاتش را شکل دهد و ترکیب خط میانی این تیم ماقبل از توصیفات فنی بود. استقلال که توانایی خلق موقعیت از کانال میانی را نداشت از کناره ها هم نمی توانست حملاتش را شکل دهد و پیستون های این تیم هم روز خوبی را پشت سر نگذاشتند. در تحلیل بازی های قبلی استقلال گفتیم که این تیم باید هر چه سریع تر تکلیفش را برای خط میانی تیمش مشخص کند، درست است که استقلال نتوانست خارجی های خود را بازی دهد اما این قضیه نمی تواند عملکرد فاجعه بار خط میانی این تیم از لحاظ هجومی را توجیه کند. استقلال از همان ابتدای لیگ هم این مشکل را داشت و با توجه به شواهد حالا حالا هم درگیر آن خواهد بود.آبی های تهران برای سومین هفته پیاپی نتوانستند حریف خود را شکست دهند تا باز هم به رسم فصول گذشته از همین ابتدا فرصت سوزی ها را آغاز کرده و ادامه دهند. حالا با این شرایط سپاهانی که دو هفته پیش مقابل ذوب آهن شکست خورده بود به صدر جدول رسیده و استقلال باز هم باید علاوه بر تمرکز روی بازی های خود به دنبال لغزش رقبا هم باشد البته برای این صحبت ها خیلی زود است اما یادمان نرود قهرمانی را نمی توان در این هفته ها به دست آورد اما می توان در میان همین مساوی ها و لغزش های پیاپی، جام را از دست داد. بازی ای که امشب از استقلال دادیم ماقبل نقد و تحلیل بود و این قضیه هم تنها به این تک بازی بر نمی گردد بلکه از همان سه هفته پیش می شد رگه هایی از این نوع بازی منفعلانه و بی ثمر را در بازی استقلال دید.البته گل گهر هم شریک جرم استقلال است، از کادرفنی این تیم توقع می رفت نمایش بهتری در ورزشگاه خانگی داشته باشد اما دو تیم به جای آن که یک بازی تاکتیکی را به نمایش بگذارند برای تمام تئوریسین ها یک نمونه درخشان از یک بازی بد ساختند. اگر خواستید برای اثبات این حرف که فوتبال حتی در سطح لیگ برتر گاهی اوقات می تواند کسالت بار و حرص در آر باشد، نمونه ای بیاورید، بازی امروز استقلال و گل گهر یک نمونه درخشان است!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گل گهر - استقلال/ ما قبل نقد و تحلیل! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×