روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی هر هفته 2 امتیاز می سوزانند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی هر هفته 2 امتیاز می سوزانند

به گزارش طرفداری، استقلال در هفته های اول تا سوم، سه برد متوالی به دست آورد و تیم گل گهر در 2 هفته اول بازیهایش صاحب 2 برد شد.استقلال در 3 بازی متوالی خود هیچ بردی نداشته و درگیر 3 مساوی شده است که برابر فجر شهید سپاسی و گل گهر در خانه حریفان و نساجی در خانه خود مساوی کرد و گل گهر هم بعد از 3 تساوی متوالی در بازی چهارم خود برابر استقلال مساوی شد تا 2 تیم همزمان به کابوس مساوی های خود در مسابقات لیگ ادامه دهند. گل گهر سیرجان در این 4 هفته به ترتیب با نساجی، پرسپولیس، نفت آبادان و استقلال مساوی کرده است.در حال حاضر تیم فوتبال سپاهان با 13 امتیاز در مسابقات فوتبال لیگ برتر صدرنشین است و تیم های آلومینیوم اراک و استقلال تهران با 12 امتیاز در رده های دوم و سوم مسابقات قرار گرفته اند.فرهاد مجیدی در سه هفته اخیر 6 امتیاز و امیر قلعه نویی در 4 هفته اخیر 8 امتیاز طلایی از دست داده اند، این 2 تیم به همراه آلومینیوم اراک تنها تیم های بی شکست لیگ برتر هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی هر هفته 2 امتیاز می سوزانند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×