روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تیکدری: یک امتیاز نه به درد استقلال خورد نه گل گهر" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تیکدری: یک امتیاز نه به درد استقلال خورد نه گل گهر

مهدی تیکدری پس از تساوی مقابل استقلال در مورد اینکه انتظارات از گل گهر برآورده نشد، گفتگویی انجام داد.به گزارش طرفداری، تیکدری در ابتدا اظهار داشت:یک امتیاز به درد هیچکدام از تیم ها نخورد. برعکس اینکه فکر می کردیم بازی خوبی باشد کم کارترین بازیکنان زمین گلرهای دو تیم بودند. دو تیم آمده بودند که نبازند تلاش مان را بیشتر می کنیم تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم. امسال از گل گهر انتظارات خیلی بالا است و بچه ها ما پتانسیل بالایی دارند ان شاءالله بتوانیم از بازی های بعد سه امتیاز را بگیریم همینکه امروز نباختیم خوب بود.مدافع گل گهر در مورد اینکه استرس داشت و آیا این بازی با بازی های دیگر فرق می کرد، گفت:نه، مگر استقلال با بقیه تیم ها فرق می کند؟ امسال لیگی داریم که خیلی از تیم ها امتیاز از دست می دهند. در سه هفته اخیر جدا از ما پرسپولیس و سپاهان هم امتیاز از دست دادند تلاش مان را بیشتر می کنیم تا از بازی با پیکان نتایج خوبی بگیریم.وی در مورد داوری بازی عنوان کرد:داوری بد نبود اما فکر می کنم صحنه های 50-50 را به نفع حریف سوت می زد.تیکدری در مورد اینکه آیا گل گهر می تواند امسال مدعی قهرمانی باشد، بیان داشت:تلاش مان را می کنیم ان شاءالله بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تیکدری: یک امتیاز نه به درد استقلال خورد نه گل گهر از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×