روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش احمد موسوی به دست ندادن با مجیدی؛ به مردان روی نیمکت دست دادم!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش احمد موسوی به دست ندادن با مجیدی؛ به مردان روی نیمکت دست دادم!

احمد موسوی در پایان بازی با استقلال پاسخ جنجالی به دست ندادن به فرهاد مجیدی داد.به گزارش طرفداری، احمد موسوی یک هفته مانده به شروع لیگ برتر از سوی فرهاد مجیدی نامش در لیست مازاد استقلال قرار گرفت. احمد موسوی در آخرین روز از فصل نقل و انتقالات از استقلال جدا و راهی گل گهر شد.موسوی قبل از بازی با استقلال سمت نیمکت تیم سابقش رفت و با همه خوش و بش کرد به جز فرهاد مجیدی که این موضوع حسابی جنجالی شد.موسوی در پایان بازی در مورد این حرکت جنجالی اش گفت: وظیفه من بود، من باید به سمت نیمکت تیم سابقم می رفتم چون رفقایم بودند؛ من هر چه مرد بودند، با آن ها دست دادم، به مردان روی نیمکت دست دادم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش احمد موسوی به دست ندادن با مجیدی؛ به مردان روی نیمکت دست دادم! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×