روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نکونام: بردیم اما نباید ایرادات را فراموش کنیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نکونام: بردیم اما نباید ایرادات را فراموش کنیم

جواد نکونام، سرمربی ذوب آهن بعد از بازی مقابل ذوب آهن در نشست خبری حاضر شد.به گزارش طرفداری، نکونام اظهار داشت:می دانستیم ذوب آهن تیم خوب، جاندار و با برنامه است. باید به مجموعه ذوب آهن تبریک گفت، تیم خوبی دارند، تاکتیکی که مدنظرشان است به خوبی پیاده می کنند. روی نقاط ضعف و قوت کار کرده بودیم. موقعیت های زیادی داشتیم و نیمه دوم دقت می کردیم می توانستیم گل بزنیم. برد شیرینی در خانه حریف بود آن هم مقابل ذوب آهن که امسال متحول شده است. تیم ما هنوز کار دارد و توانایی بچه ها نیز بالاتر است.وی افزود:درست است بردیم اما نباید ایرادات را فراموش کرد و باید نقاط ضعف با برطرف و تیم را بهتر کرد. از شکل تیم راضی هستم اما تیم هنوز به خواسته من نرسیده است.سرمربی تیم فولاد در مورد ضعف بدنی تیمش و اضافه شدن مربی بدنساز تاکید کرد:ما زمانی برای بدنسازی نداریم و هر 4-5 روز یک بار بازی داریم. تنها راهی که داریم این است که تا جایی که می توانیم شرایط بدنی مان را کنترل کنیم تا به نیم فصل برسیم. سعی می کنیم با اضافه کردن فشار تمرینات در فرصت هایی که داریم شرایط بدنی تیم را حفظ کنیم. بازیکنان ما در نیمه دوم از نظر بدنی شباهتی به تیم فصل قبل که 120 دقیقه مقابل تیم های خوب ایران بازی می کردند، نداشتند. مشکلی از این بابت نداریم و من تیم را با آگاهی از این شرایط انتخاب کردم. فقط باید بازیکنان قدر خودشان را بدانند چون تیم شایسته و قابل احترامی هستیم.نکونام در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره حضور تماشاگران در تیم های پایتخت پرسید، تصریح کرد:دوست داشتیم ذوب آهن امروز با هوادار بازی می کرد. فوتبال بدون هوادار مرده است و روح ندارد، بازیکن نیز از حضور تماشاگر لذت می برد. اگر حضور تماشاگر آزاد است برای همه باشد اما هفته قبل که حضور تماشاگران آزاد شد این موضوع شرایط را در کشور قرمز می کند و بدتر می شود. ما خیلی از عزیزان مان را از دست داده ایم و نباید به شرایط قبل برگردیم. همه مردم تیم خود را دوست دارند و اگر قرار به تماشاگر است همه جا باشد. من با حرف شما موافقم.وی همچنین در خصوص مشکلات ایجاد شده برای بازیکنان خارجی استقلال در بازی امروز که اجازه حضور در مسابقه را پیدا نکردند، گفت:یکسری چیزها هست که صحبت کنیم یا نکنیم اتفاق خاصی نمی افتد. امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد. ما که فوتبال را لحظه به لحظه لمس می کنیم باید از آن لذت ببریم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نکونام: بردیم اما نباید ایرادات را فراموش کنیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×