روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ناظر بازی استقلال و گل گهر: من فقط ابلاغ سازمان لیگ را اجرا کردم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ناظر بازی استقلال و گل گهر: من فقط ابلاغ سازمان لیگ را اجرا کردم

غلامحسین نوشه ور، ناظر بازی استقلال و گل گهر پس از پایان دیدار گل گهر و استقلال در خصوص خط خوردن نام یامگا و ژست از لیست تیم استقلال پیش از این مسابقه توضیحاتی داد.به گزارش طرفداری، وی در ابتدا اظهار داشت:من موظف به اجرای مقررات و قوانین هستم. آنچه را سازمان لیگ به من ابلاغ کند را انجام می دهم. تصمیم گیرنده نیستم. مجری هستم و باید اجرا کنم و تکلیفم در قبال سازمان لیگ به عنوان نماینده را اجرا می کنم.وی در خصوص اینکه چرا شب قبل از بازی این مسئله اعلام نشده بود، گفت:من در این مورد نمی توانم چیزی بگویم و سازمان لیگ باید پاسخ بدهد. من گزارشم را نوشتم و تحویل سازمان لیگ می دهم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ناظر بازی استقلال و گل گهر: من فقط ابلاغ سازمان لیگ را اجرا کردم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×