روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "وقتی قهرمان به دسته دوم تهران رفت!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وقتی قهرمان به دسته دوم تهران رفت!

پاس بزرگ، پاس قهرمان آسیا که محمد علی آبادی در دوران ریاست سازمان تربیت بدنی نابودش کرد، سال ها قبل هم یک بار به دسته پایین تر رفته بود.به گزارش طرفداری، بعد از دو قهرمانی سال های 55 و 56، پاس با جدایی ستاره هایش مواجه شد و در سال های 58 و 59 ناگهان پاسی ها ستارگان بسیاری را از دست دادند، از این تیم در همان سال های قبل از انقلاب، نفراتی مثل محمد صادقی به پرسپولیس، ایرج دانایی فرد و مائیس میناسیان به استقلال، محمود حقیقیان به شاهین و... رفتند و بعد از انقلاب، رفته رفته رضا قفلساز و مجید حلوایی و حسین گازرانی فوتبال را کنار گذاشتند.بعدها عربشاهی و فرکی هم به پرسپولیس و بهتاش فریبا به تیم استقلال و فرامرز عزتی به تیم هما رفتند و پاس ماند و مهدی مناجاتی که باید این تیم را ساخته و پرداخته می کرد و به دسته اول بر می گرداند، اتفاقی که 5 سال بعد رخ داد و پاس بعد از سالها حضور در مسابقات دسته دوم تهران در سال 1363 به مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه های تهران برگشت. در تصویر تیم فوتبال پاس را در سال 59 ملاحظه می کنیم.ایستاده از راست به چپ: محمد پیربازاری، بیژن طاهری، بهتاش فریبا، زنده یاد عبدالعلی کلانتری، خیر الله پرهیز و حسین فرکینشسته از راست به چپ: فرامرز عزتی، حمید شفایی، ولی الله واثقی نیا، مهدی دینورزاده و حسین ضرابی مطلب و عکس فوق از پایگاه خبری فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال ایران اقتباس شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وقتی قهرمان به دسته دوم تهران رفت! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×