روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جدول لیگ برتر تا پایان هفته ششم؛ پرسپولیس و سپاهان از لغزش استقلال نهایت استفاده را بردند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جدول لیگ برتر تا پایان هفته ششم؛ پرسپولیس و سپاهان از لغزش استقلال نهایت استفاده را بردند

هفته ششم رقابت های لیگ برتر برگزار شد که در مهم ترین بازی ها، پرسپولیس 1 بر 0 نفت آبادان را شکست داد، سپاهان 3-0 از سد فجر گذشت و استقلال برابر گل گهر متوقف شد.به گزارش طرفداری؛ با این نتایج جدو رقابت های لیگ برتر به شرح زیر در آمد:سپاهان از تعلل استقلال و آلومینیوم استفاده کرد و به صدر جدول صعود کرد و پرسپولیس نیز موفق شد پس از هفته ها به تیم های بالانشین لیگ نزدیک شود. پدیده با 1 امتیاز همچنان قعرنشین است و هوادار و صنعت نفت نیز در رده های چهاردهم و پانزدهم جدول جای دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جدول لیگ برتر تا پایان هفته ششم؛ پرسپولیس و سپاهان از لغزش استقلال نهایت استفاده را بردند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×