روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بعد از 667 روز دربی تماشاگر دارد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بعد از 667 روز دربی تماشاگر دارد

دربی 13 آذر بعد از مدتها در حضور تماشاگر برگزار می شود.به گزارش طرفداری، از روز 17 بهمن سال 98 به بعد دربی بزرگ کشور به خاطر کرونا بدون حضور تماشاگران برگزار شده است.در این مدت 4 دربی برگزار شده است، دربی رفت و برگشت سال گذشته و 2 دربی در جام حذفی که هر 2 مسابقه به ضربات پنالتی رسید.در این مسابقات 3 بار بازی مساوی تمام شد و یک بار تیم فوتبال پرسپولیس برنده بازی شد.بعد از 667 روز این فرصت فراهم شده است که مسابقه بزرگ پایتخت با حضور تماشاگران ولو این که این تعداد اندک هم باشد برگزار خواهد شد.دربی پایتخت در حالی برگزار خواهد شد که مسابقه 97 بین 2 تیم است.پرسپولیس از اسفند ماه سال 96 به بعد در هیچ دیداری در وقت های قانونی و اضافه برابر استقلال تهران بازنده نبوده است.بین 2 تیم بعد از بازی مورد اشاره 8 بازی برگزار شده و یک دیدار برگزار نشده داریم که پرسپولیس در آن بی شکست مانده است، در این مدت نتیجه یک بازی با رای انضباطی مشخص شد و طی این بازی تیم فوتبال پرسپولیس برابر استقلال به علت عدم تمکین حریف برای بازی در روز مقرر 3-0 برنده اعلام شد.بازی پرسپولیس و استقلال روز شنبه 13 آذرماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بعد از 667 روز دربی تماشاگر دارد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×