روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حسن روشن: استقلال اسیر بی تجربگی است/ از مجیدی حمایت کردم ولی مصاحبه خیالی از قولم منتشر کردند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حسن روشن: استقلال اسیر بی تجربگی است/ از مجیدی حمایت کردم ولی مصاحبه خیالی از قولم منتشر کردند

وی افزود: من از عملکرد استقلال در سه هفته اخیر راضی نیستم اما معتقدم آنها اسیر بی تجربگی هستند که این روزها را سپری می کنند. مطمئناً اگر کمی دقت کنند می توانند شرایط را تغییر بدهند به شرط آنکه خودشان بخواهند.پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه شب گذشته مصاحبه ای از وی در فضای مجازی مبنی براینکه بازیکنان استقلال در حد لیگ دسته اول هستند انجام داده است، گفت:اصلاً چنین حرفی از زبان من خارج نشده و هر صحبتی که مطرح شده در همان برنامه تلویزیونی است که در آنجا هم چنین مسئله ای را بیان نکرده ام.روشن یادآور شد: شنیده ام از قول من عنوان شده که فرهاد مجیدی اگر تیم را سامان ندهد باید از استقلال برود. اتفاقاً من کلی از فرهاد مجیدی تعریف کردم و گفتم از او باید حمایت شود. فیلم مصاحبه من موجود است و اگر کسی از قول من چنین مطلبی را منتشر کرده باید پاسخگو باشد. مطمئن باشید اگر قرار به شیطنت باشد در دادگاه شکایت خواهم کرد.وی تأکید کرد:سانیکه چنین مطالبی را به صورت دروغ منتشر می کنند حتماً یک هدف دارند و آنهم تخریب استقلال است. من ترسی از کسی ندارم و اگر لازم باشد حرف می زنم اما در برنامه شب گذشته کوچک ترین انتقادی از مجیدی نکرده ام و کسانیکه این صحبت ها را مطرح کرده اند فقط شیطنت انجام دادند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حسن روشن: استقلال اسیر بی تجربگی است/ از مجیدی حمایت کردم ولی مصاحبه خیالی از قولم منتشر کردند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×