روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مشکل رودی ژستد و کوین یامگا تا دوشنبه حل می شود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مشکل رودی ژستد و کوین یامگا تا دوشنبه حل می شود

گویا استقلالی ها در بازی با نفت آبادان می توانند از دو بازیکن خارجی خود استفاده کنند.به گزارش طرفداری و به نقل از مهر، از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور، تیم فوتبال استقلال تهران چهارشنبه در سیرجان به میدان رفت و بر اساس گفته سرمربی و مدیر رسانه ای، ساعاتی پیش از بازی به آنها اطلاع دادند که قادر به استفاده از بازیکنان خارجی خود نیستند. این در حالی بود که آبی پوشان در هفته های دوم، سوم، چهارم و پنجم از این نفرات استفاده می کردند.پیگیری ها در این خصوص مشخص کرد مسئولان باشگاه استقلال مترصد آن هستند مشکل این بازیکنان خارجی را حل کرده تا از هفته هفتم و دیدار مقابل نفت آبادان امکان استفاده از آنها را داشته باشند. گفته می شود این مشکل نهایتاً تا روز دوشنبه حل خواهد شد.استقلال در چارچوب هفته ششم رقابتهای لیگ برتر چهارشنبه در سیرجان به مصاف گل گهر رفت و به تساوی بدون گل رسید. آبی پوشان در هفته هفتم هم دیداری خارج از خانه در پیش دارند و به در آبادان به مصاف نفت می روند. این بازی روز دوشنبه ۲۸ آذر و ساعت ۱۶ آغاز می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مشکل رودی ژستد و کوین یامگا تا دوشنبه حل می شود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×