روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ملی پوشان پرسپولیس اضافه می شوند؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ملی پوشان پرسپولیس اضافه می شوند؟

ممکن است یک بازیکن دیگر از تیم پرسپولیس هم به تیم ملی دعوت شود.به گزارش طرفداری و به نقل از خبرورزشی، دیدار دوستانه دو تیم پرسپولیس و نفت آبادان با برتری یک بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید. این مسابقه تماشایی منهای هواداران، یک مهمان ویژه هم داشت که از روی سکوها بازی را دید و یادداشت هایی نیز برداشت.دراگان اسکوچیچ که هفته گذشته بازی استقلال را دیده بود برای ارزیابی بازیکنان پرسپولیس و حتی نفت آبادان به استادیوم آزادی رفت.در همین راستا یکی از نزدیکان تیم ملی خبر داد دراگان اسکوچیچ اسم یک بازیکن پرسپولیس را یادداشت کرده و اگر او بتواند همین روند را در دیدارهای بعدی ادامه دهد به احتمال زیاد به تیم ملی دعوت خواهد شد.این منبع آگاه و نزدیک به تیم ملی توضیح بیشتری نداد اما گفت بازیکن مورد اشاره در خط دفاع بازی کرده و سابقه شاگردی دراگان اسکوچیچ را در کارنامه دارد!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ملی پوشان پرسپولیس اضافه می شوند؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×