روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "از کرامات شهاب ما این است!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

از کرامات شهاب ما این است!

بعد از پدیده نفوذ دلال ها در چیدمان داوری و نفوذ رمال ها تا بیخ گوش تیم ملی، لیگ برتر هم در فدراسیون دانش بنیان شهاب عزیزی خادم، تبدیل به سیرک شد.به گزارش طرفداری، بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان که قرار بود ساعت 18:00 آغاز شود، با 31 دقیقه تاخیر شروع شد. دلیل تاخیر هم بلایای طبیعی یا قطع برق یا هر عامل غیرمنتظره دیگری نبود. دلیل این تاخیر دعوایی است که میان سازمان لیگ و باشگاه ها بر سر تبلیغات محیطی پیش آمده و فدراسیون دانش بنیان شهاب عزیزی خادم از مدیریت این بحران و حل اختلاف عاجز یا غافل است.شهاب عزیزی خادم روزی که رییس فدراسیون فوتبال شد، لا به لای وعده های قشنگ خود ادعا کرد برگزاری لیگ برتر را به باشگاه ها می سپارد اما نه تنها برگزاری لیگ به باشگاه ها واگذار نشده که سازمان اقتصادی سازمان لیگ حتی حاضر نیست اجرای تبلیغات محیطی را به باشگاه ها بسپارد.پس از آن که چند روزی شاهد کشمکش میان استقلال و سازمان لیگ بر سر تبلیغات محیطی بودیم، این بار وقتی نوبت به بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان رسید، دعوا وارد فاز تازه ای شد و شرکت توسعه و تجهیز هم وسط آمد تا بازی نیم ساعت با تاخیر آغاز شود و آشفتگی دیده شده در تیم ملی به لیگ برتر هم سرایت کند.این آشفتگی به حدی در فوتبال بازتاب و بازخورد داشت که صدای مهرداد سراجی مدیرعامل سایپا و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال هم در آمد و او با انتشار توییتی از فدراسیون خواست شفاف سازی کند و بروز این مشکلات را نتیجه نبود شفافیت دانست.احتمالا مهرداد سراجی هنوز با کرامات شهاب عزیزی خادم آشنا نشده است... اهالی فوتبال باید خودشان را برای تماشای این کرامات آماده کنند. به هرحال داشتن فدراسیون دانش بنیان تاوان دارد. الکی نیست که نابغه هوش مصنوعی و دکترها و دکتر بعد از این ها دور هم جمع شده اند. از کرامات شهاب ما این است که می تواند غلامرضا علیخانی را از کانادا به دزاشیب بکشاند و آنجا این شریک تجاری مهرعلی را با رابردومان که طراح سوپرمارکت و هایپرمارکت است وسط قرارداد پوشاک و اجاره سیستم کمک داور ویدیویی و سفر تیم ملی فوتسال و ملاقات با کاردار سفارت ایران در امارات و ... بنشاند و اگر این لا به لا فرصتی هم گیر آمد، بعد از شرکت در برنامه فوتبال برتر و ارائه گزارش عملکرد از شاهکارهای فدراسیون فوتبال، یک تماسی هم با جناب بهاروند بگیرد و حالی هم از لیگ بپرسد!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " از کرامات شهاب ما این است! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×