روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "یکه تازی ادامه دار نتیجه 0-0 در دربی ها" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

یکه تازی ادامه دار نتیجه 0-0 در دربی ها

برای بیست و دومین بار روز گذشته دربی پایتخت با نتیجه 0-0 به پایان رسید.به گزارش طرفداری، در حالی تساوی 0-0 فراوان ترین نتیجه در دربی پایتخت است که 22 بازی از 97 بازی تاریخ 2 تیم با این نتیجه به پایان رسیده است. بعد از تساوی 0-0، نتیجه 1-1 بیشترین نتیجه ثبتی در تاریخ دربی است که 19 بازی از 97 بازی تاریخ بین 2 تیم با نتیجه 1-1 خاتمه یافته است.اما نتیجه 1-0 بعد از این نتایج بیشترین فراوانی را در دربی دارد و 18 بازی در تاریخ بازیهای 2 تیم 1-0 تمام شده که هرکدام از دو تیم 9 بار برنده شده اند.پرسپولیس و استقلال در دربی روز گذشته هم به تساوی 0-0 رسیده و به طور متوالی صاحب یک تساوی بدون گل دیگر شدند.بیشتر بخوانید:دربی 97 بدون حتی یک شوت در چارچوب

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " یکه تازی ادامه دار نتیجه 0-0 در دربی ها از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×