روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "امیرساعد وکیل: یکی از اتهامات النصر علیه پرسپولیس، نداشتن همین شرایط حرفه ای بوده است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امیرساعد وکیل: یکی از اتهامات النصر علیه پرسپولیس، نداشتن همین شرایط حرفه ای بوده است

امیر ساعد وکیل، درخصوص حذف شدن پرسپولیس و استقلال با رادیو ورزش به گفتگو پرداخت.به گزارش طرفداری؛ امیرساعد وکیل، در گفتگو با رادیو ورزش درخصوص اینکه آیا پرسپولیس و استقلال به صورت قطعی حذف شده اند یا خیر، گفت:بهتر از مردم را بازی ندهیم و به آن ها احترام بگذاریم. استقلال و پرسپولیس و گل گهر 3 ماه پیش حذف شده بودند. تاریخی که AFC برای مدراک تعیین می کند، ثابت و قطعی است. برای همین فدراسیون فوتبال هیچ صلاحیتی نداشته است تا خودش 3 ماه فرصت بدهد. به خاطر همین چون باشگاه ها زمان کافی برای کامل کردن مدارک نداشته اند، فرصت شان از دست رفته بود.فدراسیون ناشی از برداشت غلطی که از AFC داشته است، یک زمان 3 ماهه به باشگاه ها داده است و باشگاه ها در این سه ماه تلاش بیهوده برای کامل کردن مدارک خود انجام می دادند.افرادی که تخصص و تجربه لازم هستند باید بتوانند فرم ها را جوری تنظیم کنند که حداقل نواقص را به AFC بفرستند.مورد دوم اینکه مثلا بدهی مالیاتی یا طلبی وجود دارد، باید تا تاریخ معینی که در تیر ماه است، این ها حساب و کتاب می شده است.فدراسیون هم آمده است این اسناد و مدارک را ارزیابی کرده است و فدراسیون متعهد بوده است که مقررات AFC را با مقررات خودش وارد کند و این ها را در دسترس عموم قرار بدهد.از آن بدتر در مصاحبه های خود علنا می گفتند که ما داریم سند سازی می کنیم. افرادی که در جریان صدور مجوز هستند باید کاملا محرمانه انجام شود. این شائبه به وجود می آید که خود این مصاحبه ها خوراک داده شده است به AFC.من در جریان ایرادات و نواقص پرونده ها نبوده ام. اگر معلوم شود که سند ساختگی بوده است، باید منتظر جرایم بدتری نیز باشیم اما اگر صرفا فقط همین مشکلات بوده است، تنها جریمه مالی خواهیم داشت و امیدواریم برای فصل آینده محروم نشویم.از الان تا تیر ماه سال آینده فدراسیون باید بحث مشکلات را درست کرده باشد. اول اینکه ماکیت مشترک نداشته باشند دو تیم. دقت کنید، مالکیت دولتی نه، مالکیت مشترک. دوم بحث بدهی های مالیاتی است که باید رفع شود و سوم اینکه بدهی داخلی و خارجی نداشته باشند. اگر این سه بحث اصلی را بتوانند راهکار داشته باشند که راهکارش نیز وجود دارد.تا سه سال آینده امکان ورود به بورس برای سرخابی ها غیرممکن است. به یک دلیل خیلی ساده. باید سه سال ترازنامه مالی بدهند و براساس حسابرسی قانونی در دو سال آخر سود ده باشند. این نسخه بورس برای این دو تیم غیرممکن است. این باشگاه ها باید در اختیار یکی از نهادهای دولتی قرار بگیرد و آن شرکت متعهد باشد که شرایط را برای وارد شدن به بورس فراهم کند.براساس مقررات AFC ده روز مهلت است برای شکایت در CAS که قطعا دور ریختن پول است اما به نظرم برخی از این آقایان چنین کاری را انجام می دهند.متاسفانه وقتی در پرسپولیس بودم، لایحه فارسی را به دارالترجمه برده بودند، و همان را به CAS فرستاده بودند.وی در مورد پرونده النصر گفت:یکی از دلایل حذف باشگاه ها عدم بسته شدن پرونده پرسپولیس، النصر بوده که توسط وزارت ورزش، فدراسیون و باشگاه پرسپولیس جدی گرفته نشد.در پرونده النصر علیه پرسپولیس یکی از اتهامات النصر همین بود که پرسپولیس شرایط حرفه ای بودن را نداشته است و نباید در این مسابقات حضور داشته باشد. احتمال این وجود دارد که در CAS نیز تصمیمی گرفته شود که می تواند جریمه و محرومیت را برای پرسپولیس داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امیرساعد وکیل: یکی از اتهامات النصر علیه پرسپولیس، نداشتن همین شرایط حرفه ای بوده است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×