روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ارزش صیادمنش از استقلال تا فنرباحچه؛ قیمت مهاجم تیم ملی 8 برابر شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ارزش صیادمنش از استقلال تا فنرباحچه؛ قیمت مهاجم تیم ملی 8 برابر شد

مهاجم سابق استقلال با درخشش در لیگ اوکراین ارزش خود را 8 برابر کرد.به گزارش خبرگزاری فارس، اللهیار صیادمنش مهاجم آینده دار استقلالی ها بود که در سال 2019 با مبلغ 753 هزار یورو با قراردادی 5 ساله راهی باشگاه فنرباحچه ترکیه شد.فروش این بازیکن جوان و با استعداد اعتراض هواداران استقلال را در آن زمان به همراه داشت. صیادمنش جوان نتوانست در ابتدای حضورش توانایی هایش را در ترکیب فنرباحچه ثابت کند و نیمکت نشین شد و بلافاصله به صورت قرضی به تیم دسته اولی استانبول اسپور رفت.مهاجم جوان ایرانی در استانبول اسپور نیم فصل در دسته یک ترکیه بازی کرد ولی دوباره شانس کمی برای عرض اندام پیدا کرد.باشگاه فنرباحچه دوباره این بازیکن را به صورت قرضی راهی زوریا اوکراین کرد تا تجارب بیشتری را کسب کند. مهاجم ایرانی در لیگ اوکراین یک و نیم سال بازی کرد و درخشش خوبی به همراه تیم اوکراینی داشت و اکنون با گذشت نزدیک به 3 سال از انتقالش به فنرباحچه ارزش این بازیکن 8 برابر شده است.سایت «cumhuriyet» ترکیه در این زمینه نوشت: صیادمنش وقتی در سال 2019 از استقلال تهران به فنرباحچه آمد با مبلغ 753 هزار یورو منتقل شد اما بعد از گذشت 3 سال ارزش این بازیکن ایرانی به 5.5 میلیون یورو رسیده و یعنی قیمتش 8 برابر شده است.طبق گزارش های رسیده از ترکیه صیادمنش 3 پیشنهاد روی میز دارد. هال سیتی انگلیس، اندرلخت بلژیک و گزتپه ترکیه از مشتریان این مهاجم ایرانی هستند. هنوز تکلیف این بازیکن از سوی باشگاه فنرباحچه مشخص نشده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ارزش صیادمنش از استقلال تا فنرباحچه؛ قیمت مهاجم تیم ملی 8 برابر شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×