روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نادر فریادشیران: کمیته بدوی می خواست عزیزی خادم را تبدیل به سوپرمن کند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نادر فریادشیران: کمیته بدوی می خواست عزیزی خادم را تبدیل به سوپرمن کند

نادر فریادشیران کارشناس فوتبال درباره اقدامات کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال صحبت هایی را مطرح کرد.به گزارش طرفداری، نادر فریاد شیران در مورد دلایل حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به فارس گفت:این مساله دو وجه دارد اول اینکه ما در طول این 43 سال اقدام های لازم را برای حرفه ای سازی باشگا ه هایمان انجام نداده ایم و هر ساله باشگاه های ما با همکاری فدراسیون فوتبال و تعامل با AFC مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت می کردند.فریادشیران افزود:امسال اما شرایط فرق داشت به نظرم کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال قصد قهرمان سازی از شخص رئیس فدراسیون فوتبال را داشت و می خواست عزیزی خادم را تبدیل به سوپرمن کند. به همین دلیل در کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای سختگیری های زیادی نسبت به باشگاه های فوتبال ما انجام گرفت و مجوز حرفه ای این دو باشگاه صادر نشد اما دو روز بعد در جلسه ای با حضور مدیر مسابقات سازمان لیگ، رئیس فدراسیون فوتبال و مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مجوز حرفه ای صادر شد و همه این موفقیت را تبریک گفتند. فریادشیران افزود:کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای در گام اول سختگیر های زیادی انجام داد و مجوز این دو باشگاه را صادر نکرد اما بعد که دیدن ناجور شده است شرایط تغییر کرد اما دیگر شاخک ها و حسگر های AFC فعال شده بود زیرا ظرف دو روز اعلام شد با تدبیر عزیزی خادم و حمید سجادی وزیر ورزش مجوز حرفه ای دو باشگاه صادر شده، غافل از اینکه ما زیر نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم و مدام ما را رصد می کنند. در واقع خطای اول را کمیته بدوی انجام داد و ما با دست خودمان این بلا را سر فوتبال خودمان آوردیم. مربی اسبق تیم ملی فوتبال تاکید کرد:ساختار فوتبالمان به گونه ای است که به این زودی ها باشگاه های ما به صورت واقعی خصوصی نخواهند شد. اکنون پرسپولیس و استقلال را از وزارت ورزش گرفته اند و زیر نظر دو وزارتخانه دیگر قرار داده اند اما تا زمانی که این دو باشگاه به فرابورس نروند و تراز مالی شان مثبت نشود حرفه ای نخواهند شد. مگر فولاد خوزستان و سپاهان واقعا باشگاه های خصوصی هستند؟ آنها نیز به نوعی دولتی محسوب می شوند. به هر حال کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای اشتباه اول را مرتکب شد و AFC نیز دیگر حساس شده بود. فریادشیران با اشاره به صحبت های داریوش مصطفوی با راستینه نماینده مجلس در برنامه زنده تلویزیونی گفت:مصطفوی نباید با نماینده مجلس آنگونه صحبت می کرد اگر او واقعا دغدغه نان و آب مردم را دارند می توانند در جاهای دیگر این صحبت های خود را مطرح کنند زیرا در آن برنامه تلویزیونی مصطفوی باید در مورد فوتبال صحبت می کرد و اینکه چرا کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای چنین رایی را صادر کرده است.فریادشیران تاکید کرد:بله همه می دانیم در کشورمان مشکلات اقتصادی زیادی داریم و دولت جدید هم با شعار رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به صحنه آمد اما در آن برنامه تلویزیونی بحث بر سر فوتبال و حذف استقلال و پرسپولیس بود و اینکه چرا آنها مجوز حرفه ای به استقلال و پرسپولیس نداده اند. او باید در این زمینه صحبت می کرد. از سویی دیگر خوبان عالم در این زمان ها به درد می خورد و در این جور مواقع باید خوبان عالم وارد میدان می شدند و زمینه حضور استقلال و پرسپولیس را در لیگ قهرمانان آسیا فراهم می کردند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نادر فریادشیران: کمیته بدوی می خواست عزیزی خادم را تبدیل به سوپرمن کند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×