روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "محمدرضا آزادی: نمی خواهم از استقلال جدا شوم؛ هدف ما قهرمانی است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمدرضا آزادی: نمی خواهم از استقلال جدا شوم؛ هدف ما قهرمانی است

محمدرضا آزادی می گوید قصد ندارد از استقلال جدا شود.به گزارش طرفداری، محمدرضا آزادی درباره شرایطش در تیم فوتبال استقلال به تسنیم گفت:من در ترکیب استقلال بازی نمی کنم، ولی در حال حاضر تصمیمی برای جدایی از این تیم ندارم. حضور بازیکنان در زمین با سلیقه مربیان است. شاید شرایط من با سلیقه یک مربی هماهنگ نباشد، ولی موضوع مهم این است که در شرایط فعلی تلاش بیشتری داشته باشم تا بتوانم خودم را ثابت کنم.وی در مورد صدرنشینی استقلال در پایان هفته چهاردهم لیگ برتر گفت:شرایط تیم عالی است و برای قهرمانی در لیگ می جنگیم. خیلی دوست دارم استقلال امسال قهرمان شود و کنارش ما خوشحال شویم. بازی های سختی تا پایان لیگ داریم، ولی در هر بازی برای برد وارد زمین می شویم.مهاجم تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد:تلاش می کنم که برای استقلال بازی کنم، اما چه بازی کرده یا چه بازی نکنم، با انرژی مثبت دادن به تیم در بیرون و داخل زمین به مجموعه کمک می کنم. تلاش همه بازیکنان و کادر فنی این است استقلال را قهرمان کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمدرضا آزادی: نمی خواهم از استقلال جدا شوم؛ هدف ما قهرمانی است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×