روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بابک مرادی: به من ظلم شد؛ یک سال و نیم است می‌ گویم پستم دفاع چپ نیست" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بابک مرادی: به من ظلم شد؛ یک سال و نیم است می‌ گویم پستم دفاع چپ نیست

​​​​​​بابک مرادی امروز در محل باشگاه استقلال حاضر شده بود.به گزارش طرفداری، بابک مرادی هافبک تیم فوتبال استقلال که برای گرفتن رضایت نامه به باشگاه استقلال رفته بود، پس از خروج گفت:با باشگاه صحبت کردم تا ببینم چه اتفاقی می افتد. برخلاف میل باطنی ام باید از استقلال جدا شوم. امروز صحبت کردیم و فکر کنم فردا کارهایی نهایی ام انجام خواهد شد.او افزود:از همه تیم هایی که پیشنهاد داده اند تشکر می کنم، ولی در حال حاضر دنبال کارهای رضایت نامه ام هستم. اصلاً بحث پولی ندارم. من زمانی که به استقلال آمدم سفید امضا کردم و الان هم بگویند پول سال گذشته و امسال را می بخشم و حتی پولی را که دادند، پس می دهم، چون با استقلال بحث پول ندارم.هافبک تیم فوتبال استقلال درباره اینکه چرا نتوانست در این تیم خودش را نشان دهد، گفت:من تاوان دادم و هیچ پولی در این فوتبال نگرفتم، با وجود پیشنهادهای عالی که داشتم به استقلال آمدم، چون عاشق این تیم بودم، ولی قلبم شکست و به من ظلم شد. در ماشین سازی همه من را دیدند، ولی هیچ وقت ناله نکردم و صبوری کردم، آنهم به خاطر عشقم استقلال. اگر هم الان بروم صبوری می کنم، چون عاشق این تیم هستم. قهرمانی این تیم آرزوی من است و از بچگی استقلال را دوست داشتم، ولی این حق من نبود.مرادی ادامه داد:چهارده هفته از لیگ برتر گذشت و یک بار به من فرصت بازی داده نشد. فرهاد مجیدی و پیشکسوتان را دوست دارم، چون کسی که پیراهن استقلال را برتن کند، او را از درونم دوست دارم. این حق من نبود و یک سال و نیم فریاد زدم و گفتم پست من دفاع چپ نیست. پست اصلی ام مهاجم و وینگر است. مرادی افزود:یک سال و نیم است در استقلال حضور دارم و یک بار هم در مورد پول و مسائل حاشیه ای صحبت نکردم. حتی زمانی که بازی نمی کردم اعتراضم را نشان ندادم. هر حرفی به زبانم می آید از قلبم می آید. نه دروغ بلدم و نه سیاست دارم. یکی از مشکلاتی که در زندگی شخصی و فوتبالم دارم، این است که آدم باصداقتی هستم و خیلی از این مسئله ضربه خوردم. کسانی را که دلم را شکستند حلال می کنم و می بخشم، چون این تیم را دوست دارم. می خواهم بروم حقانیتم را ثابت کنم و آینده خیلی چیزها را ثابت خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بابک مرادی: به من ظلم شد؛ یک سال و نیم است می‌ گویم پستم دفاع چپ نیست از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×