روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شرط باشگاه استقلال برای جدایی بابک مرادی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شرط باشگاه استقلال برای جدایی بابک مرادی

رضایتنامه بابک مرادی در ازای بخشش مطالباتش صادر می شود.به گزارش طرفداری، بابک مرادی بازیکنی است که در طول این فصل فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکرده و به همین دلیل هم این بازیکن قبل از پایان نیم فصل تصمیم به جدایی از این باشگاه گرفته است.بابک مرادی امروز برای دریافت رضایتنامه اش به باشگاه استقلال رفت اما به او اعلام شد در صورت بخشش مطالباتش با این موضوع موافقت خواهد شد.قرار است مرادی ظرف روزهای آینده به باشگاه استقلال برود تا رضایتنامه خود را دریافت و با یکی از تیم های خواهانش قرارداد امضا کند.بیشتر بخوانید:بابک مرادی: به من ظلم شد؛ یک سال و نیم است می گویم پستم دفاع چپ نیستپاسخ منفی فرهاد مجیدی به پیشنهاد سرمربی لیگ برتری

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شرط باشگاه استقلال برای جدایی بابک مرادی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×