روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آماده شدن پیش‌‌نویس قطع همکاری کمالوند و نفت مسجدسلیمان" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آماده شدن پیش‌‌نویس قطع همکاری کمالوند و نفت مسجدسلیمان

پیش نویس فسخ قرارداد سرمربی نفت مسجدسلیمان با این باشگاه نوشته شده و تنها امضای طرفین مانده است.به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، حاشیه های پس از دیدار روز شنبه نفت مسجدسلیمان مقابل صنعت نفت آبادان و ورود لیدرها و تعدادی از هواداران نفت MIS به رختکن این تیم، سبب جلسه فوری فراز کمالوند با مدیران باشگاه و نیز تصمیم او بر پایان همکاری با نفت مسجدسلیمان شد. متن توافق طرفین برای فسخ قرارداد هم آماده شده و فقط جای امضای مدیرعامل باشگاه نفت و کمالوند باید پُر شود.همچنین تمرینات تیم نفت در اهواز پیگیری می شود و اعضای این تیم قصد دارند تا دیدار روز پنجشنبه مقابل استقلال، در همین شهر تمرین کنند. کمالوند در تمرین ریکاوری روز گذشته (یکشنبه) نفتی ها حضور نداشت و امشب جلسه دیگری با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان برگزار می کند. کمالوند همچنین در تمرین امروز هم حاضر نشده است.نفت از ساعت 15 روز پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان، میزبان استقلال خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آماده شدن پیش‌‌نویس قطع همکاری کمالوند و نفت مسجدسلیمان از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×