روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ارسلان مطهری در لیست مازاد فرهاد مجیدی نیست" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ارسلان مطهری در لیست مازاد فرهاد مجیدی نیست

نام ارسلان مطهری در لیست مازاد فرهاد مجیدی قرار ندارد.به گزارش طرفداری، ارسلان مطهری بازیکنی است که در طول نیم فصل اول لیگ بیست و یکم کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده و در این بین شایعاتی در مورد جدایی اش از استقلال هم منتشر شده است.مطهری طی روزهای اخیر شایعاتی که در مورد جدایی اش به وجود آمده را تکذیب کرده و از طرفی فرهاد مجیدی هم نام او را در لیست مازاد استقلال قرار نداده است.با این شرایط مطهری به طور قطع در نیم فصل دوم با استقلال ادامه می دهد و این فرصت را دارد تا جایگاه خود را پس بگیرد و دوباره به ترکیب اصلی آبی ها اضافه شود.بیشتر بخوانید:ارسلان مطهری: تا زمانی که هواداران بخواهند در خدمت استقلالم / دیدن برد تیم از روی نیمكت هم لذت داردواکنش ارسلان مطهری به شایعه جدایی از استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ارسلان مطهری در لیست مازاد فرهاد مجیدی نیست از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×