روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رشید مظاهری - فولاد؛ مقصد بعدی دروازه بان استقلال مشخص شد؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رشید مظاهری - فولاد؛ مقصد بعدی دروازه بان استقلال مشخص شد؟

به نظر می رسد ظرف یکی، دو روز آینده انتقال رشید مظاهری به فولاد نهایی می شود.به گزارش طرفداری، رشید مظاهری در این فصل با وضعیت غیر منتظره ای روبرو شده و از بازی با نساجی در هفته پنجم لیگ برتر هرگز نامش حتی بین ذخیره های استقلال هم قرار نگرفته است.با این شرایط جدایی مظاهری از استقلال در نیم فصل قطعی است و از فولاد به عنوان مقصد بعدی او یاد می شود چرا که جواد نکونام قصد دارد یک دروازه بان در نقل و انتقالات جذب کند و راضی است در صورت جذب دروازه بان آبی ها، رضایتنامه صالح حردانی را برای حضور در این تیم صادر کند.با این شرایط به نظر می رسد ظرف هفته های آینده انتقال مظاهری به فولاد نهایی می شود، مگر اینکه در روزهای آینده اتفاق جدیدی رخ بدهد.بیشتر بخوانید:ماجرای استقلالی شدن صالح حردانی چیست؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رشید مظاهری - فولاد؛ مقصد بعدی دروازه بان استقلال مشخص شد؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×