روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "دربی تاریخی؛ ورزشگاه نبود، جدال استقلال و پرسپولیس به تبریز رفت" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دربی تاریخی؛ ورزشگاه نبود، جدال استقلال و پرسپولیس به تبریز رفت

روز 20 دی ماه 19 سال قبل دربی بین تیم های پرسپولیس و استقلال به علت تعمیرات ورزشگاه آزادی به تبریز رفت.به گزارش طرفداری، در این دربی تیم های استقلال و پرسپولیس 1-1 کردند، استقلال در دقیقه اول بازی از سوی علی سامره گل زد و در دقیقه 70 علی انصاریان از روی نقطه پنالتی گل مساوی را به ثمر رساند.داوری این بازی بر عهد روبروتو روزتی از کشور ایتالیا بود.در تیم فوتبال پرسپولیس داوود فنایی، افشین پیروانی، یحیی گل محمدی، بهروز رهبری فرد، علی انصاریان، حمید استیلی، ابراهیم اسدی، عارف محمدوند، رضا جباری، پژمان جمشیدی و پایان رافت حضور داشتند و در نیمه دوم هم امیرحسین اصلانیان، سهراب انتظاری و یونس باهنر به میدان آمدند.در تیم استقلال هادی طباطبایی، محمد خرمگاه، مهدی پاشازاده، مهدی هاشمی نسب، محمود فکری، یدالله اکبری، علیرضا نیکبخت، فرزاد مجیدی، علیرضا اکبرپور و احمد مومن زاده به میدان آمده و و احمدفیض کریملو و سیروس دین محمدی در نیمه دوم به بازی اضافه شدند.بازی 2 تیم در سرمای سخت تبریز یک بر یک مساوی تمام شد، از آن میدان تاریخی امروز علی انصاریان به رحمت خدا رفته است که یاد او را در این روز گرامی می داریم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دربی تاریخی؛ ورزشگاه نبود، جدال استقلال و پرسپولیس به تبریز رفت از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×