روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "احتمال بازگشت عارف آقاسی به ترکیب استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

احتمال بازگشت عارف آقاسی به ترکیب استقلال

نمایش پرانتقاد خط دفاع استقلال برابر مس رفسنجان احتمال تغییرات برابر نفت مسجد سلیمان را زیاد کرده است.به گزارش طرفداری، خط دفاع استقلال در این فصل عملکرد فوق العاده ای داشته و آبی ها در مجموع 14 بازی فقط 5 گل دریافت کرده اند و این تیم هم اکنون بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد.استقلال در بازی با مس رفسنجان با مثلث دفاعی سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند و محمد دانشگر به زمین رفت اما خط دفاعی آبی ها در این بازی عملکرد خوبی نداشت و روی دو گل خورده آبی ها اشکالاتی در روند دفاعی این تیم وجود داشت.با این شرایط این احتمال وجود دارد در بازی با مس رفسنجان عارف آقاسی به خط دفاع استقلال اضافه شود که در این صورت از میان مرادمند و دانشگر یکی نیمکت نشین خواهد شد.بیشتر بخوانید:استقلال؛ 12 بازی و 2 گل خورده، 2 بازی و 3 گل خورده!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " احتمال بازگشت عارف آقاسی به ترکیب استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×