روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "خوش یمنی حریف آخر پرسپولیس در نیم فصل" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خوش یمنی حریف آخر پرسپولیس در نیم فصل

پرسپولیس در آخرین هفته از دور نیم فصل مسابقات فوتبال لیگ برتر به مصاف تیم فجرسپاسی شیراز می رود، این دیدار برای پرسپولیسی ها در تاریخ خوش یمن بوده است.به گزارش طرفداری، اولین قهرمانی پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر در حالی نصیب این تیم شد که در روز آخر برابر تیم فجر شهید سپاسی در تهران 1-0 برنده شد.پرسپولیس نمی تواند نیم فصل را با قهرمانی پشت سرگذارد مگر این که اتفاق عجیبی رخ دهد و پرسپولیس در تهران با اختلاف برنده شود و استقلال در بازی آخر نیم فصل خود با اختلاف بازنده شود، اتفاقی که وقوع آن دور از واقعیت است، با این حال این حوادث عجیب در لیگ اول پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کرد.در این روز پرسپولیس در خانه 1-0 فجر شهید سپاسی را برد و استقلالی ها که در هفته ماقبل آخر از این تیم 2 امتیاز بیشتر داشتند، در بندر انزلی برابر تیم ته جدولی ملوان 1-0 بازنده شدند تا قهرمانی را به همین راحتی از دست بدهدند، آن پرسپولیس در لیگ 81-80 بین تمام نسخه های قهرمان شده پرسپولیس قهرمانی ضعیف تر و تیم ناآماده تری داشت اما به هر حال توانست بین تیم های حاضر در لیگ اول حرفه ای بالاتر از همه بایستد و اولین قهرمان در تاریخ مسابقات فوتبال لیگ حرفه ای فوتبال ایران لقب بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خوش یمنی حریف آخر پرسپولیس در نیم فصل از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×