روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جلسه فوری مجلس برای بررسی حذف سرخابی ها از آسیا است نه سفر اینفانتینو!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جلسه فوری مجلس برای بررسی حذف سرخابی ها از آسیا است نه سفر اینفانتینو!

امروز صبح خبر موافقت رئیس مجلس شورای اسلامی با درخواست وزیر ورزش برای رسیدگی ویژه به اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران و تشکیل جلسه ای فوری برای این موضوع و همچنین سفر جیانی اینفانتینو، منتشر شد اما موضوع این جلسه چیز دیگریست!به گزارش طرفداری، موضوع جلسه فوری مجلس شورای اسلامی، رسیدگی به اساسنامه فدراسیون فوتبال و سفر رییس فیفا به ایران نیست و مجلس می خواهد درباره علت اصلی حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا تحقیق و تفحص کند.پرسپولیس و استقلال در کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال از آسیا حذف شدند و AFC در حذف آنها تقصیری نداشت اما فدراسیون بارها توپ را در زمین AFC انداخت تا پای خودش را از این مساله بیرون بکشد، همین موضوع باعث شده مجلس یک جلسه فوری برای بررسی حذف این دو تیم پر طرفدار از رقابت های آسیایی تشکیل بدهد. به نظر می رسد این دو تیم از لیگ قهرمانان سال آینده نیز محروم باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جلسه فوری مجلس برای بررسی حذف سرخابی ها از آسیا است نه سفر اینفانتینو! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×