روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بابک مرادی: از مجیدی ناراحت نیستم/ دوباره به استقلال بر می‌گردم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بابک مرادی: از مجیدی ناراحت نیستم/ دوباره به استقلال بر می‌گردم

بابک مرادی اولین جدا شده نیم فصل استقلال است.به گزارش طرفداری، بابک مرادی با اشاره به جدایی از استقلال به ایرنا گفت:من با تمام خاطرات خوب و بدی که از استقلال داشتم از این تیم جدا شدم.مرادی افزود:دوست نداشتم سرنوشت اینگونه برایم رقم بخورد اما گاهی اتفاقات به گونه ای رقم می خورد که در آن دخیل نیستی.بازیکن اسبق استقلال افزود:من آمده بودم تا برای استقلال مهره ای مثمرثمر باشم اما زمانی که احساس کردم نمی توانم کمک کنم، رفتم.مرادی تصریح کرد:انتظار داشتم در پست تخصصی ام بازی کنم و حرف هایم را دیروز زدم اما حق من این نبود.مرادی تاکید کرد:با تمام اتفاقاتی که برای من در استقلال افتاد، ناراحت هستم با این وجود هیچ گونه ناراحتی و کدورتی از فرهاد مجیدی ندارم.بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت:روزی دوباره به استقلال بر می گردم و آن روز زیاد دور نیست که نشان دهم چه کیفیت فنی بالایی داشتم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بابک مرادی: از مجیدی ناراحت نیستم/ دوباره به استقلال بر می‌گردم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×