روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "دروغ بزرگ برملا شد؛ آجورلو و صدری برای اینفانتینو و اساسنامه دعوت شدند؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دروغ بزرگ برملا شد؛ آجورلو و صدری برای اینفانتینو و اساسنامه دعوت شدند؟

صبح امروز جلسه فوری مجلس شورای اسلامی را به حضور اینفانتینو در ایران و اساسنامه فدراسیون فوتبال ربط دادند، پرسش اینجاست صدری و آجورلو چه ارتباطی به اینفانتینو دارند؟به گزارش طرفداری، کسانی که باعث حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا شدند در تلاش بودند به دروغ جلسه امروز مجلس شورای اسلامی را به سفر اینفانتینو و اصلاح اساسنامه ربط بدهند و این افراد با انتشار خبر دروغین از طریق گماشته های خود نگاه جامعه را به این سمت بردند که جلسه امروز مجلس جنبه حمایتی دارد و نماینده های مجلس می خواهند به درخواست وزیر ورزش اساسنامه فدراسیون فوتبال را سریع اصلاح کنند تا وقتی اینفانتینو به تهران می آید خیال شهاب عزیزی خادم راحت باشد اما به یک ساعت نکشید که این دروغ برملا شد.سردار آجورلو و مجید صدری هم به جلسه امروز مجلس که برای بررسی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا تشکیل می شود و جنبه تحقیق و تفحص دارد دعوت شده اند.حالا باید از تیم رسانه ای دانش بنیان ها پرسید جلسه اساسنامه فدراسیون فوتبال چه ربطی به آجورلو و صدری دارد؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دروغ بزرگ برملا شد؛ آجورلو و صدری برای اینفانتینو و اساسنامه دعوت شدند؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×