روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "دلیل خط خوردن اسماعیلی از لیست العربی مشخص شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دلیل خط خوردن اسماعیلی از لیست العربی مشخص شد

دلیل خط خوردن هافبک سابق استقلال از لیست العربی مشخص شد.به گزارش طرفداری، فرشید اسماعیلی هافبک سابق استقلال در بازی اخیر العربی با الدحیل به دلایل نامشخص از لیست تیمش خط خورد و در این بازی العربی با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد.در همین رابطه نشریه «الرایه» قطر در گزارشی به آماده شدن العربی برای دیدار با السیلیه قعرنشین پرداخت و در بخشی از این گزارش دلیل غیبت اسماعیلی را اعلام کرد.این نشریه معتبر قطری، نوشت: العربی در این بازی محمود ابوندی دروازه اش را بعد از غیبت در بازی اخیر به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار دارد اما همچنان لژیونرهای العربی یعنی مارک مونیسا و فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت در این بازی غایب خواهند بود.همچنین یوسف المساکنی و آرون بوینداز هم به دلیل همراهی تیم های ملی کشورشان در جام ملت های آفریقا در لیست العربی برای این بازی حضور نخواهند داشت.بدین ترتیب مشخص شد فرشید اسماعیلی هافبک ایرانی العربی به دلیل مصدومیت در بازی اخیر از لیست تیمش خط خورد و در بازی پیش رو مقابل السیلیه که رامین رضاییان را در اختیار دارد، غایب خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دلیل خط خوردن اسماعیلی از لیست العربی مشخص شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×