روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "وزیر کار: به رییس جمهور پیشنهاد دادم استقلال و پرسپولیس به مردم واکذار شود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وزیر کار: به رییس جمهور پیشنهاد دادم استقلال و پرسپولیس به مردم واکذار شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتشار توییتی در حساب کاربری خود، حذف دو باشگاه بزرگ و محبوب پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا را محصول مدیریت غلط گذشته دانست.به گزارش طرفداری، متن توییت حجت الله عبدالملکی به شرح زیر است:حذف دو باشگاه بزرگ و محبوب پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا که محصول مدیریت غلط گذشته است کام همه را تلخ کرده؛ ماه گذشته در نامه ای به رئیس جمهور پیشنهاد دادم تا مدیریت این دو تیم در قالب تعاونی به مردم واگذار شود؛ این تجربه باشگاه داری در دو تیم بارسلونا و رئال مادرید تجربه شده و یک قاعده پذیرفته شده جهانی است. این نامه از سوی دفتر رئیس جمهور به وزرای ورزش و اقتصاد ارجاع شده است؛ وزارت_مردم، تنها راه حل بحران سرخابی ها را واگذاری مدیریت آنها به خود مردم می داند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وزیر کار: به رییس جمهور پیشنهاد دادم استقلال و پرسپولیس به مردم واکذار شود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×