روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهاجرانی: با حیثیت و پرستیژ فوتبال ایران بازی کردند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهاجرانی: با حیثیت و پرستیژ فوتبال ایران بازی کردند

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از مدیرانی که زمینه ساز محرومیت سه تیم ایرانی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا شدند، به شدت انتقاد کرد.به گزارش طرفداری، حشمت مهاجرانی درباره محرومیت استقلال، پرسپولیس و گل گهر سیرجان از شرکت در لیگ قهرمانان آسیا 2022 به تسنیم گفت:این اتفاق یک شبه رخ نداده و حادثه ای بوده که سالیان سال ادامه داشته است. حذف نمایندگان ایران حاصل کوتاهی و لاپوشانی مسئولان قبلی فدراسیون فوتبال بوده است. آنها نخواستند مشکل را حل کنند، گزارش دروغ دادند و با حیثیت، آبرو و پرستیژ فوتبال ما بازی کردند.او با بیان اینکه مدیران خاطی زحمات گذشتگان را هدر دادند، تصریح کرد:این کارها از کشوری که حرف اول را در رده ملی آسیا می زند و باشگاه هایش مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا هستند، بعید است. اینگونه کار کردن طبیعتاً عکس العمل بدی داشت و جای سؤال است که آنها چگونه حاضر شدند با گزارش دروغ، بر مشکلات فوتبال ما سرپوش بگذارند. این اتفاق حاصل ندانم کاری نیست؛ بلکه دانسته انجام شده است.سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در ادامه انتقادات خود از مسئولان پیشین فدراسیون فوتبا گفت:مسئولان می دانستند اگر چنین گزارشی ارسال کنند، چه مشکلاتی برای فوتبال ما پیش می آید. متأسفانه گزارش های غلط زیادی ارائه کردیم و هضم چنین اتفاقاتی بسیار دشوار است. بازیکنان پرسپولیس و استقلال چه گناهی کرده اند؟ آنها باید در مسابقات لیگ قهرمانان بازی می کردند و حالا چوب اقدامات مدیران قبلی فدراسیون را می خورند.«امیدوارم این محرومیت، درس بزرگی برای فوتبال ما باشد و باعث شود در گزارش های ارسالی به فیفا و AFC دروغ نگوییم.»، مهاجرانی ضمن بیان این جمله افزود:صداقت بهترین کار است و می توانستیم مسائل فعلی را پیش از این حل کنیم. همه افراد کشور می توانند در این باره سؤال کنند. فوتبال ملی متعلق به فرد خاصی نیست و همه افراد جامعه - اعم از فقیر و غنی - می توانند از فدراسیون بپرسند چه بلایی بر سر فوتبال ما آورده اند؛ از جمله علاقه مندان فوتبال و هواداران استقلال، پرسپولیس و گل گهر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهاجرانی: با حیثیت و پرستیژ فوتبال ایران بازی کردند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×