روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "زنگ خطر برای فرشید اسماعیلی در العربی به صدا درآمد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

زنگ خطر برای فرشید اسماعیلی در العربی به صدا درآمد

نشریه قطری در گزارشی به عملکرد ضعیف العربی در 4 بازی اخیر و احتمال تغییرات در لیست لژیونرها خبر داد.به گزارش طرفداری، تیم فوتبال العربی به همراه فرشید اسماعیلی هافبک سابق استقلال در این فصل از لیگ ستارگان نتایج خوبی را گرفت ولی در 4 بازی گذشته افت کرده و این عملکرد ضعیف باعث شده تا هواداران خواهان تغییراتی در لیست لژیونرها شوند.نشریه «الوطن» در گزارشی به اوضاع بد العربی پرداخت و تیتر زد: زنگ خطر برای العربی به صدر درآمد. رسانه قطری در این گزارش نوشت: العربی این روزها نتایج بدی می گیرد و این باعث شده تا فشار روی یونس علی سرمربی تیم زیاد شود.العربی در 4 بازی گذشته بردی نداشت و غیبت لژیونرهای تیم در دو بازی اخیر نیز تاثیر زیادی در عملکرد و نتایج تیم داشته است.به همین خاطر هواداران العربی برای قرار گرفتن در میان 4 تیم نخست جدول در پایان فصل خواهان تغییراتی در لیست لژیونرهای تیم در خط میانی و حمله شدند.البته تصمیم گیرنده نهایی یونس علی و مدیریت باشگاه العربی است. باید دید سرمربی تیم چه تصمیمی برای تغییرات در لیست لژیونرها در زمستان می گیرد.فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت در بازی اخیر العربی حضور نداشت و در دیدار پیش رو مقابل السیلیه نیز غایب خواهد بود. با این خبر باید منتظر ماند سرمربی العربی چه تصمیمی درباره هافبک ایرانی می گیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " زنگ خطر برای فرشید اسماعیلی در العربی به صدا درآمد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×